Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ne fogjam a piára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ne fogjam a piára? Egyszer smároltam barátnőm pasijával!

Figyelt kérdés

de részegek voltunk mindketten, legalábbis én sokat ittam.

és ha nagyon részeg vok nem tom magamat kontrollálni,(amugy a csávó kapott le engem), én ezt elmondtam barátnőmnek... ő meg persze ezzel jött h ne fogjam a piára mert erre nem lehet, mert ha ő iszik akkor is képes figyelni.:S

szerintetek is így van, vagy csak én vok ilyen?:S


2009. máj. 31. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
a pia csak feloldotta a gatlasaid, de olyan reszeg nem lehetsz h ne tudj merlegelni es donteni. az 1 dolog h elborul az agyad, batrabb vagy, stb. de nem foghatod 100%ban a piara mert rajtad is mult.
2009. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
jó persze tudom, de ahogy elkezdtünk smárolni abban a pillanatban el is löktem magamtól, szal ez még smárnak se mondható:S de barátnőmnek nyilván szarul esett:S
2009. máj. 31. 20:42
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Tudod, AKI NEM BÍRJA AZ ALKOHOLT NE IGYON! 100%-ban a te hibád ez van!
2009. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
o_O ...oké
2009. máj. 31. 20:46
 15/15 anonim ***** válasza:

velem is előfordult már hogy letapiztam valakit részegen. nem emlékszem hogy kit, és biztosan nem élveztem. és nem is gondolok rá vissza szívesen. ilyenténképpen ez semmis.


viszont gondold el. mit éreznél ha tudnád hogy a barátnődet tapizta és smárolt vele a barátod?


ez nem függ a részegségtől. az emberi érzelmek nem racionalitáson alapulnak.

2009. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!