Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélem a házasságot, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélem a házasságot, ti hogy vagytok ezzel? Felesleges dolognak tartom, ha két ember szereti egymást anélkül is megy. És amúgy is a házasságok 90%ka válással végződik.

Figyelt kérdés

Fölösleges annyi pénzt beleölni, hogy utána meg elválljak. Ha hozzá is mennék valakihez, akkor két tanuval, egy kis eldugott kolostorban tenném :D. Bár ha belegondolok, hogy mit mondok majd annak, aki egyszer megkéri a kezem o.O jajj xD. Meg kiállni annyi ember elé, és utána végigmenni az utcán .. hát ez sem az én stílusom :D.

18/L

Erre van is egy jó vicc:

Mi a válások leggyakoribb oka?

.

.

A házasság >< :)


2012. febr. 2. 21:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehet, bár a környezetemben, és a családban is csak negatív dolgokat tapasztalatam :(. Régen én is az esküvőről álmodoztam, de mára rájöttem, hogy lehetetlen olyan valakit találni aki megfelelő, vagy ha meg is találom valamiért úgy sem lehetek boldog. Persze az sem megoldás ha az ember hárít dolgokat, hogy elkerülje a a csalódást, de akkor is :) ... plusz még az is feszélyez, hogy ki tudja milyen gyikos/gonosz fazonnal hoz össze a sor, aki kezdetben tökéletes férj, utána pedig végez velem o.O .. na jó az utóbbi talán abból fakad, hogy túl sok ID-t nézek :D, bár ott is valós eseményeket mutatnak be-
2012. febr. 2. 22:14
 12/21 anonim ***** válasza:
Adam! A párom 3 hét után adott gyűrűt. Októberben esküdtünk, és lassan 6és fél éve vagyunk együtt.
2012. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

LFA


Gratulálok nektek!


Látom biztosak voltatok egymás szerelmében :) így helyes Grat!!!

2012. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A házasság jogi szempontból fontos, és természetesen megoldható mijden herce-hurca, nagy lagzi nélkül is. Az egy dolog, hogy két ember szeretete egymás iránt nem attól függ, hogy házasok-e vagy se. De jogilag egyáltalán nem mindegy, hogy házasok-e vagy se. Ebből a szempontból ha együtt kívánsz valakivel élni hosszútávon, családot alapítani, akkor jobban megéri, ha házastársakként vagytok bejegyezve, mintsem csak úgy éldegéltek együtt.
2012. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :)
2012. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok a dologgal,hogy nem tartom szükségesnek,ha a párom megkérné a kezem,nem mondanék neki nemet és boldogan hozzá mennék,de ha nem kérne meg,azzal sem lenne semmi problémám.Nővéremék például kb 10 évig jártak,mire összeházasodtak,abból kb 5 évet együtt is laktak.Szerintem azért van ennyi válás,mert sok ember nagyon hamar házasodik,mielőtt igazán megismerné a másikat,eltűnik a rózsaszín köd és ahelyett,hogy megbeszélnék a dolgokat,inkább elválnak.
2012. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg egy nagyon jó dolog.Majd erre te is rá fogsz jönni,olyan 20-on pár évesen.ISmertem olyat,aki hasonlókat mondott,mint te,amint a pasija megkérte a kezét,úton-útfélen a gyűrűjével "dicsekedett".

Én 25 éves vagyok,és házas,és boldog.Ja és mi mondjuk egy életre tervezünk együtt a férjemmel.Előttünk csak pozitív példák vannak,így valószínű,h mi is úgy alakítjuk az életünket,ahogy elképzeltük.

2012. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szíved joga. Én meg akarok majd házasodni, és szép nagy esküvőt akarok habosbabos ruhával. Nabumm.
2012. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Teljesen logikus amit állítasz, manaság a házasság hüly*knek való, régen a szüleink korába volt értelme, de manapság már akkor válás a vége, ha valamelyik fél nem porszívóz fel. Minek költsek több száz ezre egy papírra, hogy szeretem a csajt, bulizni meg tudok esküvő nélkül is.

Már alapból, megesküszünk, hogy jóban rosszban egészségégben betegségben míg a HALÁL el nem választ, akkor mégis mi a francnak van lehetőség válásra, ugyan már ez is egy egyszerű egyház manipuláció az egész, felesleges.

2012. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én soha nem akartam megházasodni, és még most sem akarok. Ezt ha elmondom csajoknak, mindig furcsán néznek rám és özönlenek a kérdések, úgyhogy már nem is nagyon szoktam róla beszélni.

A környezetemben rengeteg a válás és a rossz házasság is. Volt olyan is, akik 7 évig együtt éltek, összeházasodtak és fél év után elváltak. Egyetlen jó példám a házasságra, a nagyszüleim. Ők szerelemből házasodtak (ami akkoriban ritka volt) és több, mint 55 éve boldogok.

Nem kell mindenkinek egyformán gondolkodni.

24/L

2012. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!