Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélem a házasságot, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélem a házasságot, ti hogy vagytok ezzel? Felesleges dolognak tartom, ha két ember szereti egymást anélkül is megy. És amúgy is a házasságok 90%ka válással végződik.

Figyelt kérdés

Fölösleges annyi pénzt beleölni, hogy utána meg elválljak. Ha hozzá is mennék valakihez, akkor két tanuval, egy kis eldugott kolostorban tenném :D. Bár ha belegondolok, hogy mit mondok majd annak, aki egyszer megkéri a kezem o.O jajj xD. Meg kiállni annyi ember elé, és utána végigmenni az utcán .. hát ez sem az én stílusom :D.

18/L

Erre van is egy jó vicc:

Mi a válások leggyakoribb oka?

.

.

A házasság >< :)


2012. febr. 2. 21:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Tényleg elég párfüggő :). Nagyon ki kell foni ahhoz a nagy őt, hogy megérje. Én manapság azt sem értem, hogy sűllyeshetett olyan mélyre a női nem, hogy mi kérjük meg a férfiak kezét .. szerintem ez annyira megalázó. Én egy párkapcsolatot sem kezdeményeznék, nehogy megkérjem egy férfi kezét :P. Ez tényleg a hímegyedek dolga lenne :P, bár már lassan nem is lehet különbséget tenni férfi és nő között (persze tisztelet a kivételnek :) ).
2012. febr. 3. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!