Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliba és nekem nagyon, nagyon tetszik, de nem merek odamenni hozzá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
8.-as vagyok ő pedig 7.-es.
2012. febr. 3. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
üzenj neki az egyik osztálytársaddal
2012. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csúsztass levelet a táskájába. az olyan aranyos a te korodban :)
2012. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia...és tudsz valami témát amiről beszélhetnénk...vagy valami amellyel beszélni tudnék vele?Mert nap mint nap látom és nem merek odamenni...előre is köszi
2012. febr. 3. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

témát nem direkt - előre kell kitalálni mert abból csak fura szituk meg kínos csend lesz, vagy érdektelen beszélgetés.

Szerintem a legegyszerűbb ha odamész egy adandó alkalommal pl szünet hogy "szia, hogy vagy?" vagy valami hasonló lényegtelen dolog, erre ő vagy rávágja hogy "hát, megvagyok" és kész vagy elkezdtek beszélgetni valamiről (teljesen mindegy miről). Ha besül a beszélgetés akkor szépen tovább állsz és minden nap eljátszod, amíg nem veszed észre hogy felfigyelt rád.

persze ezek csak feltételezések, nem tuti tanácsok, csak ennyi jutott eszembe

lényeg hogy ne legyél merev, és ne direkt akarj valamit mindenáron mondani, először csak nézz a szemébe és mosolyogj, az hatásos ám. legyen ő zavarba előbb. ha meg emiatt netán hülyének néz és ellenszenvet ébresztesz akkor elég bunkó lány és nem érti a jeleket

2012. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit, beszélned kell vele, nincs mitől félned, de ha parázol akkor se lássa rajtad
2012. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj: hétvégén beszéltem egy lánnyal facebookon, de ma reggel amikor megláttam elhúztam a csíkot a másik irányba. Órákon nem tudtam figyelni, egyszerűen mérges voltam magamra, hogy miért vagyok ilyen félénk beszari stb...

Aztán egyik szünetben fogtam magam, megkerestem és nagyon jót beszélgettünk egymással :D

Hidd el, ez csak rajtad múlik. MENJ ODA ! :D

2012. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!