Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem létezik még mindig egyenjogúság?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 15:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kik között?
2012. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem létezik: nőuralom van.
2012. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1.

szerinted? a liliputik meg az óriások között

2012. febr. 3. 15:46
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon nem fog már változni, a szebbik nem ha nem is nagyon, de egy picivel mindig hátrébb marad a férfiaktól.
2012. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem hát... Nekünk férfiaknak kell kezdeményezni, kinyitjuk nektek az ajtót, előreengedünk, ajándékot veszünk, és randin is mi fizetünk.
2012. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Egy csomó szakmában sosem lesz egyenjogúság. Ahol az erő a fontos, például egy katonánál, ott mindig a férfiak lesznek többségben. Ahol meg a szépség, dekorativitás, például egy légiutas-kísérőnél, vagy a gondoskodás, kisgyerekek ellátása, például egy óvónőnél, ott a nők.


Ezen kívül adott néhány dolog, amit a természet rendelt el, és szintén nem tudunk változtatni rajta. Például ha tetszik a feministáknak, ha nem, a nőknek kell kihordani minden gyereket, a férfiak ebből nem tudnak átvállalni semmit.


Ha a szexre gondoltál esetleg, ott sem kell mindig egyenjogúság. Statisztikailag tény, hogy a nők többsége az alárendelt szerepet élvezi jobban, ha a férfi a domináns, és ő irányítja a történéseket végig.

2012. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
mutasd meg nekem azt a statisztikát légyszives.
2012. febr. 3. 16:30
 8/26 mus musculus ***** válasza:
Egyenjogúság létezik, hiszen a törvény egyik nem jogait sem korlátozza jobban a másikénál. Az egyenrangúság az a szó, amit valójában kereshetsz. Azt kell mondanom, az én megítélésem szerint is területfüggő a dolog, bizonyos tereken a nők, másokon a férfiak vannak inkább elismerve. Nem mondom, hogy helyeslem a dolgot, de attól még fennáll.
2012. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Dögi ***** válasza:
39%
Lányok/Nők, aki közületek egyenjogúságot követel, az SOHA a büdös életbe ne várja el hogy átadjam a buszon a helyem vagy hogy előre engedjem az ajtónál. Ha egyenjogúság van akkor a nő ugyanúgy állhat a buszon ahogy én állnék, és nyugodtan jöhet utánam az ajtón anélkül hogy ez cseppet is zavarná őt. Viszont amelyik nő elismeri hogy a gyengébb nemhez tartozik, arra nem érvényes a fent említett dolog :P (22/F)
2012. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
akkor remélem te főztél anyád helyett otthon és te csináltál meg minden házimunkát. ugye? biztos ez történt.
2012. febr. 3. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!