Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem létezik még mindig egyenjogúság?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 15:36
1 2 3
 11/26 mus musculus ***** válasza:
A szöveg első felét osztom, ha a régi értékek, szokások egy részét el akarjuk törölni, a többi részével is megtehetjük ugyanezt, viszont az utolsó mondatod eléggé... hogy is mondjam... kétértelmű. Kissé úgy jön le, mintha egy marék fosnak kéne éreznem magam pusztán a némileg fejletlenebb izomzatom miatt (bár megjegyzem, még ez sem jelenthető ki egyértelműen az én esetemben, találkoztam magamnál erőtlenebb fizikumú és velem egy szinten lévő srácokkal is, de gondolkozzunk az átlagban).
2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
És ez baj? Férfi és nő sosem lesz teljesen egyenértékű, akármennyire is igyekeznek. De a valódi életben (nem a hisztigépek által elképzeltben) ezzel elvannak az emberek, mindenki a saját dolgával foglalkozik, és nem görcsös elvkövetésből áll az életük.
2012. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy a férfiak még mindig felsőbbrendűnek érzik magukat.
2012. febr. 3. 17:53
 14/26 anonim ***** válasza:

ez abból fakad, h nem konkurenciaként tekintenek rájuk, tudják, h fizikailag erősebbek, és ugye férfi-férfi, nő-nő konfliktusnál is, ha minden kötél szakad (tényleg minden) akkor jön képbe a fizikai erő, ez nem bunkó mentalitás, ez ösztönből jön, de nem ősemberek vagyunk, a társadalom már hosszú ideje gátat szab az efféle dolgoknak, de nem lehet kiirtani az érzést


az állatvilágban nincsenek ilyen szabályok, nincs egyenjogúság, ellenben vannak fajok, ahol a hím az úgymond alárendelt

2012. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Igen, elég sok területen már nőuralom van.

A jövőben még inkább így lesz, mert egyre kevesebb területen kell fizikai erő.

2012. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Dögi ***** válasza:
0%
Nem érzem magam felsőbbrendűnek, csak erősebbnek úgy fizikailag mint mentálisan. Szívesen megkímélem azt a nőt amelyik elismeri ezt.
2012. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
szerintem tökön rúglak és már nem is vagy erős.
2012. febr. 3. 20:34
 18/26 mus musculus ***** válasza:
53%
Magyarul vagy bevallom, hogy egy instabil, strapát nem bíró, leheletnyi fuvallattól kidőlő szalmaszál vagyok vagy feminista p*csának fogsz nézni. Rendben. Én erre annyit mondok, majd akkor fog megtörténni ez, mikor ti ismeritek el, hogy érzéketlenek, lusták, felelőtlenek, vakmerőek, komoly kapcsolat kialakítására képtelenek, a felsőbbrendűség fitogtatását mindennél többre tartó teremtmények vagytok, akiknek alapesetben mindössze egyvalamin kattog az agyuk, a heves és lucskos szexen. És nem, nem szeretnék generalizálni, pusztán sztereotípiákból indulok ki.
2012. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Dögi ***** válasza:
0%
Nem elég hogy gyengék hanem még hülyék is vagytok, már kezdelek sajnálni titeket....
2012. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

dögi


legalább nem fas z van az agyamban

2012. febr. 3. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!