Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeleg a valentin nap. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a valentin nap. Ti mit ajándékoztok egymasnak? Gravirozas jo

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Gyűlölöm ezt a napot.
2012. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. mi az év 365 napján valentint ünneplünk, így elvesztette a jelentőségét ez az egy nap.
2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

istenem ezt annyira fel tudják fújni......


minden pirosban úszik már herótom van.....


Csak valentin napon gondoltok a párotokra ennyire?? Mert az elég nagy baj. Év közben is lehet venni meglepetést a párunknak . Olyan mintha azt mondanák, hogy MA KÖTELEZŐ SZERELMESNEK LENNI! ÉS vedd meg azt a sok marhaságot az üzletekben....


egy rózsa/bor elég.

2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Azt se tudom mikor van ez a förtelmes nap és nem is vagyok rá kíváncsi. MArhaság az egész.
2012. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, hogy egyeseknek miért fáj, ha az embernek örömöt okoz megünnepelni valamit! Karácsonykor is előadjátok, hogy nem adok ajándékot, pfúj szeretet ünnepe?

Mi a férjemmel elmegyünk ebédelni/vacsorázni, aztán sétálunk (ha nem lesz túl hideg). Ez lesz az ajándék az én részemről, ő pedig megkérdezte tőlem, hogy mit kérek. :)

Szerintem a lényeg, hogy időt és szeretet adjunk egymásnak.

Ja, és hogy te mit adj a párodnak azt nagyban befolyásolja, hogy hány évesek vagytok, milyen mély a kapcsolatotok és persze, hogy mit szerettek. :)

2012. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!