Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas nőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas nőbe, mit tegyek, nem akarok belenyúlni egy család életébe?!

Figyelt kérdés

Adott a nő: 34N. Én független 35F vok. Tudom, h tetszem neki, de őt nehéz kimozdítani a megszokott életéből. Megvan mindene, sokat is dolgozik. Tudom, h nem boldog, de nem mer lépni. Van egy gyereke is. A férje tudom, h már csalta, a csaj nem tudja. Amolyan kirakat-házasságban élnek, illetve úgy elvannak egymás mellett, de lépni, főleg az anyagiak, stb. miatt nem mer. Én most csak egy ismerős-barát féle vok neki, de tudom, h gondol rám néha. Nem akarok belenyúlni az életébe, arra gondoltam várok, míg elválnak, stb. de ez még odébb van, ha egyáltalán beköv. Néha összefutunk, stb. Részemről első látásra szerelem, nem tudom elfelejteni már majd' 1 éve! Tudom, h nem lett volna szabad ennyire beleélnem magam, de amikor beszélünk annyira lenyűgöz, hogy ezer évig is várnék rá!

Randizni is hogy hívjam el, biztos eljönne a gyerek meg a férj mellől egy teára...nem hiszem.

Azt érzem, nem tudok most jó lépést.

Mi a fenét tegyek gyerekek?

Köszi az őszinte válaszokat!


2012. jan. 6. 18:02
1 2 3 4
 1/33 WhiteLabel ***** válasza:
88%
pl felejtsd el a p/csába.
2012. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz belenyúlni az életébe, akkor nem tehetsz semmit, a két dolog kizárja egymást... :)
2012. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél egy kutyát. :D
2012. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem biztos hogy rossz a változás számára ha tényleg ennyire rossz a házassága. Viszont ezt nem biztos hogy te meg tudod ítélni.

Viszont a két kritérium kizárja egymást. Hívd el "egy teára" persze ne legyen átlátszó randi. Ha igen mond, sőt ha egyáltalán meg tudod fűzni erre akkor lehet ki tudod mozdítani.

Gondolj arra is hogyha nem működik közöttük a dolog lehet hogy ígyis-úgyis szétmennek.

Általában viszont nem jó beleavatkozni más felépített életébe szóval passz. Tedd azt amiről úgy érzed hogy jobban megéri.

2012. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a töketlenség zavar! Nem tehetek semmit, mert én becsületesen játszom, hiába megtehetném.

Felejtsem el? Baszod voltál te már szerelmes? Akkor tudod, milyen nehéz.

Köszi srácok

2012. jan. 6. 18:09
 6/33 A kérdező kommentje:
Már van kutyám.
2012. jan. 6. 18:11
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el,én is ennyit tudok mondani,még ha nehéz is :S

Amúgy jó azt olvasni,hogy van,aki még becsületes.

2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy rossz a változás számára ha tényleg ennyire rossz a házassága. Viszont ezt nem biztos hogy te meg tudod ítélni.

Viszont a két kritérium kizárja egymást. Hívd el "egy teára" persze ne legyen átlátszó randi. Ha igen mond, sőt ha egyáltalán meg tudod fűzni erre akkor lehet ki tudod mozdítani.

Gondolj arra is hogyha nem működik közöttük a dolog lehet hogy ígyis-úgyis szétmennek.

Általában viszont nem jó beleavatkozni más felépített életébe szóval passz. Tedd azt amiről úgy érzed hogy jobban megéri.


Igen erre én is gondoltam, sőt, már szinte mindenre. Ő egy nagyon okos, tanult nőci levágná egyből. Bár már a munkájával kapcsolatban találkáztunk, de az nagyon az eleje volt a dolgoknak, akkor általánosságokról volt szó, bár azért jutott idő egymás megismerésére is egy bizonyos fokig. Volt olyan, h úgy futottunk össze, h esély 0.001% volt rá, de mi másodperc pontosan egyszerre értünk arra a helyre, és egyikőnknek sem kellett volna ott lennie. Párszor volt ilyen, én nem hiszek a véletlenekben.

2012. jan. 6. 18:16
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

És tudja,hogy téged komolyabban is érdekel? Mert lehet,hogy nem fog elválni,mert úgy van vele,hogy inkább ez a rossz kapcsolat mint az egyedüllét. De ha tudná,hogy nem maradna egyedül...

Ha rossz a kapcsolatuk,ráadásul a férje csalja is... hát ő is megérdemelne egy jobb kapcsolatot és a boldogságot.

2012. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

És tudja,hogy téged komolyabban is érdekel? Mert lehet,hogy nem fog elválni,mert úgy van vele,hogy inkább ez a rossz kapcsolat mint az egyedüllét. De ha tudná,hogy nem maradna egyedül...

Ha rossz a kapcsolatuk,ráadásul a férje csalja is... hát ő is megérdemelne egy jobb kapcsolatot és a boldogságot.


Nem tudja, mert úgy éreztem,ha elmondom, akkor elriad tőlem. Legszívesebben ezt tettem volna, de megijedne, és soha többé nem állna szóba velem. Próbálom ezt követni, h kijöjjön arra a lépés, h számíthat rám bármikor. De én hivatalosan nem tudom, h rossz a házassága, még nem nyílt meg, ezeket más forrásból 101%-an tudom!

Meg az sem biztos, h egyből máshoz rohanna, ha tönkremegy a házassága...ez valahogy nem ő lenne. Itt szerintem az idő, ami dönteni fog, addig meg agyalok próbálom feledni, de nem megy!!!!!!!

2012. jan. 6. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!