Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem barátnőim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek velem barátnőim mióta van pasijuk?

Figyelt kérdés
A baráti körömben 3 barátnőmnek van barátja. Ebből 2 még normálisan viselkedik de a 3-ik már nem. Most először van barátja de csak róla beszél és csak vele beszél és már nagyon unalmas. Találkozni mindhárommal ritkán tudok mert csak a pasik... Néha azt gondolom, hogy utálom azokat a pasikat akik elvették a barátnőimet :S Ezért kicsit megromlott a barátságunk is :S Remélem pár hónap és újra normális lesz minden. 19/L
2012. febr. 3. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Neked azt tenne jót a legjobban,ha TE is keresnél egy pasit, mert akárhogy is nézzüka,kár tudatosan,akár tudat alatt,te féltékeny vagy!!! Na..nincs jelentkező?:)
2012. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Az élet rendje mégiscsak az, hogy az emberek 19 évesen párt találnak. A kapcsolatokba pedig rengeteg energiát kell fektetni, különben tönkremennek.

Persze ettől még a barátoknak is el kell férni az életünkben. De alapvetően nem hányhatod a szemükre, az ő életük. Max. keresel más barátokat...

2012. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális amit érzel, emiatt ne fordíts hátat nekik szerintem. Szükségük lesz még rád, ez biztos és leszel te is ilyen helyzetben majd.
2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten persze, h elfordulnak mert a pasik nagyon fontosak. de szerintem elég gyereres, ha azért teljesen elhanyagolják a saját barátnőiket. igazuk avn az előttem szólóknak: nézz te is pasi után!
2012. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.Én így vesztettem el a legjobb barátnőmet.Talált magának egy pasit és onnantól én és a jól megszokott kis bandánk el lett felejtve 2 évig.Még köszönni is elfelejtett az utcán.Utána a pasija kidobta és tippelhetsz,hogy ki volt az első,akihez becsöngetett.Engem ez nagyon megviselt,még most is hiányoznak,mert velük nőttem föl,de azzal a csajjal azóta sem állok szóba,mert nem barát.Nem tudom,mit tegyél,sajnos lehet,hogy értelmetlen a válaszom,én a mai napig nem tudtam ezt a problémámat megoldani:SDe valószínű azt teheted,hogy találsz magadnak te is egy párt,mert ahogy halad az idő előre,ez csak egyre súlyosabb lesz.Mindenki megtalálja a helyét,mindenkinek lesz saját élete és ha nincs pasid,vagy megbízható barátaid,akkor egyedül maradsz és kiesel a köztudatból.
2012. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól írják az előttem szólók! Pasizz be! De ez persze nem azt jelenti,h görcsösen keress pasit,nem nem...csak légy nyitottabb körültekintőbb,figyelj az apró jelekre,h ki az akinek igazán számítasz,biztos érted is eljön a lovagod,csak nyitottan,pozitívan. Aztán lehet büszkélkedni a barátnőknek...: ))
2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha valakinek párkapcsolata lesz, akkor nyilván azzal fog jobban törődni, hisz "az újdonság varázsa" és a barátnőjét úgymond aggodalom nélkül hanyagolja, hiszen megbízik benne, és tudja hogy fordított helyzetben ugyanígy lenne, és a barátság ha erős, akkor kitart, ha nem bírja el ezt az új terhet, akkor sosem volt igazi.. Beszélhetsz erről velük nyugodtan, szerintem nem fognak megharagudni, biztos, hogy keríteni fognak időt, hogy találkozhassatok, az lenne a legjobb, ha mindegyikkel külön külön is taliznál és akkor nem unatkoznál te sem. Mert ha majd neked lesz barátod és nekik nem, akkor te is azt fogod tenni, amit ők tesznek most, azaz rajonganak a fiúért akibe lassacskán belezúgnak, és később lefognak nyugodni, de most még friss a kapcsolat (már akinél) és azt tartják fontosnak hogy összehangolódjanak, megismerjék jobban a másikat, hiszen téged már ismernek és tudják hogy nem fogsz megharagudni azért, hogyha kicsit elhanyagolnak.

(Most a saját nevemben beszéltem mert kb. velem is ez van, úgyhogy lehet tévedek, de remélem barátok maradtok, te is találsz párt és majd többet találkoztok:))

2012. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!