Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem kell semmit tenniük, hogy legyen pasijuk?

Figyelt kérdés
Náluk sorban állnak a pasik, mert járni akarnak velük, így a nőknek csak válogatni kell kedvükre mint egy boltban.Ez milyen igazságtalan dolog már!Egyenjogúság van, nekik is tenni kéne érte!
2011. nov. 6. 19:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Már bocs,de ez nem így van.

Nekem is csak 1 igazi létezik. Semmivel sem könnyebb az elutasítást kapni, mint adni.

Nem mindenkinél állnak sorban egyébként sem a pasik, ha pedig a szórakozóhelyeken lévő taperolósokra gondolsz, felőlem a tiéd lehet mind, irritálja a legtöbb lányt, ez nem bók és semmiképp sem egy kapcsolat kezdete.


Az egyenjogúság pedig az általános szerepeket nem cseréli fel. Ilyen alapon miért nem azon háborogsz, hogy nem vehetsz fel fehér menyasszonyi ruhát? Vagy hogy nem téged jegyeznek el.


Egyébként sem tette kötelezővé senki a kezdeményezést tudtommal.

2011. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...
2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
Bocs, de miről beszélsz? Távolról sincs úgy, ahogy azt te elképzeled! Jó lenne, de nem így van! Szerintem inkább az a gondod, hogy téged még nem "válogattak" be!:P
2011. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Nálam sosem kellett sorban állniuk.Bár így volna.Hiába túl nagyok az elvárásaim.De kicsi elvárásaim lennének,akkor sem állnának sorban....

N

2011. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt én írtam ki még régebben: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2011. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
sorban állnak? hát az enyémek valahol eltévedtek, de az egész sor...
2011. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
ne már hogy ne legyen egy udvarlód sem? minél szebb egy lány annál többen mennek rá
2011. nov. 6. 21:24
 8/37 anonim ***** válasza:

kedves kérdező


azok a srcácok akik csak kefélni szertenének azok nem is számítanak pasiknak meg udvarlónak, azokat nem vesszük számba


abból a fajtából mindennap hazavihetünk egyet legalábbis én, de nem igénylem

2011. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Elözö lány vagyok, de igenis nagyon is kell tegyünk azért és szenvedünk mi is, addig amig egy igazi pasi az utunkba kerül


31 L

2011. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

13:22

Ki akar csak kefélni?Hagyjál már a hülyeségeddel, arról nem tehetek ha téged csak arra néznek, hogy szexelni akarna kcsak veled mert kivágott ruhákban vagy, abból most mire gondoljon az ember, 31 éves létedre megtanulhattad volna, hogy a férfiak kanosak lesznek ha meztelen nőket látnak, öltözz diszkréten ne dobd ki a melleid sem és akkor nem csak megdugni akarnak.

Tényleg?És mit teszel érte hogy legyen valakid?Semmit?Vársz?NAGY DOLOG.

2011. nov. 10. 09:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!