Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet szerelem 1800kmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet szerelem 1800kmre egymástól?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok a párom 24éves és külföldön dolgozik.

Félek hogy szétszakít minket a távolság???És nagyon hiányzik, most 2 hónapot itthon van aztán visszamegy 2havonta fog hazajárni.Hogyan viselhető el??


2012. febr. 4. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
simán. köztem meg a párom között ott az atlanti-óceán, szóval :D főleg, ha két hónapot otthon tölt. szerintem ha szeretitek egymást, simán mehet.
2012. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van ilyen távolság mellett
2012. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak most lesz 2 hónapot egyébként csak egy hetet :/
2012. febr. 4. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
nincs rá esély, hogy te is kimenj?
2012. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem! felejtsd el sokkal jobb lesz! Ez már nem kapcsolat! Csak távolsági beszélgetés!

És nem kell a duma h működhet meg jajj de szuper meg ilyen jó olyan jó....a fenéket jó!

Ennek nincs értelme.

boldogabb leszel ha találsz mást aki melletted van és max 30 km re.

2012. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is működhet. Csak nagyon sok idő után nem lenne már az igazi. Költözzetek össze amint tehetitek. :)
2012. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13.08 - akkor nekem nincs is barátom, csak dumálok valakivel, mert távkapcsolatban élünk? ne legyél már ilyen korlátolt. nyilván az örökkévalóságig nem működhet, de ideiglenesen simán.
2012. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem működik, ha nagyon szeretitek egymást, költözzetek össze!
2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha csak két hónapról van szó, akkor simán működhet. Azért két hónapot ki lehet bírni. Ha ennyit nem bírsz ki vki nélkül, akkor nem is szereted.
2012. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Jah félreértettem.

Hát szerintem akkor működhet, ha utána tudtok vmit kezdeni, hogy változzon a helyzet.

Barátom most készül külföldre menni dolgozni, mi is max havonta tudunk majd találkozni. De nyáron ki tudok menni én is több időre, meg suli szünetekben, aztán ha végzek a sulival, akkor megpróbálok én is kimenni, és akkor együtt leszünk.)

2012. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!