Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegültünk egymástól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültünk egymástól, ilyen egy kapcsolat a szerelem után?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hete mentünk szét és megviselt a dolog, még mindig szeretem, de beletörődtem, h ebből már nem alakul semmi. Viszont teljesen megfeledkeztünk egymásról, most már ha néha beszélgetünk is, még csak közös témánk sincs. Ez a normális egy párkapcsolat végével ? Teljesen megfeledkezünk a másikról ? Már nem is fog érdekelni ? Egy közösségi oldalon kint hagyta a közös képeinket, mert azt mondja h szeretne emlékezni rám, de én ezt ezek után nem így látom.
2009. nov. 22. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz a másikhoz viszonyúlni,ha már vége a kapcsolatnak.Fontos,hogy békében vagy haraggal válnak el a felek.Ha békében,akkor néha megpróbálkoznak a barátsággal,van,aki szerint működik is,nálam sajnos nem.Teljesen meg szoktam szakítani a kapcsolatot a másikkal,hogy felejteni tudjak.Nem szívtelenségből,de ha én szakítok,akkor nem akarom,hogy a másikban esetleg a kapcsolattartással reményt tápláljak,hogy egyszer mégis összejövünk.Ha velem szakítottak,akkor pedig olyan szinten fáj,hogy muszáj "elmenekülnöm" egy kicsit,hogy kizárjam őt és nyalogathassam a sebeimet.Nem tudok közvetlen szakítás után bájcsevegni,megkérdezni hogy van,van-e már valakije,közben pedig belehalok,hogy nem velem van.Ez csak idővel megy,de akkor már teljesen nyugodtan tudom kezelni a helyzetet,ha valahol összefutunk.Mivel eltelik addig egy csomó idő,így természetes,hogy már nincs annyi mondanivalónk egymásnak és az emlékek is megkopnak,de olyan,hogy valakit teljesen kitörölni a fejemből,olyan nincs.Aki valaha fontos volt,azt az ember nem felejti.

Azt írtad még szereted őt.Mégis mit szeretnél,milyen legyen most a kapcsolatotok?

2009. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szerintem azért vette le a képeiteket mert mást szeret és ezért se olyan már mint régen....

Sajna ez van elkell fogadnod tudom miért mondom ezt mert én is ebbe a cipőbe jártam nem régen!!És 3éves kapcsolat volt!

Sajnállak de fel a fejjel!!

Sok sikert

2009. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi hozzászóló rosszul értelmezte a leírásom, a képeket nem szedte le. Az első hozzászóló pedig, hát azért mégiscsak jó lenne ha tudnám h mi van vele. Viszont egy cipőben vagyok sajnos én is inkább elfutok az ilyenfajta problémám elől, de most úgymond változóban vagyok és megpróbálom kezelni a helyzetet. Azért szeretném vele tartani a kapcsolatot.
2009. nov. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!