Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

sziasztok. lehet h kicsit "durva a kérdés megfogalmazása". van egy srác, akit a neten ismertem meg, szószerint tapad rám, ráadásul se a stílusa se a kinézete nem jön be, persze nem vagyok vele bunkó, de soha nem írok rá. egy beszélgetésben vagy 6× megemlíti, hogy milyen szép vagyok, meg hogy miket képzel el pl. h együtt filmet nézünk a moziba egymáshoz bújva, és őszintén szólva engem ez nagyon zavar, mert én nem szeretem ezt a nagyon nyalizós dumát, ráaádsul elvan magától szállva, látszik hogy csak a "szépségem érdekli". (de én pl nem tartom magam húde szépnek). néhány napja ismerem csak. Hogyan tudnám finoman és nem bunkóan lerázni? :/ szóltam neki, hogy ez nagyon zavar h úgy viselkedik mintha a csaja lennék vmi, de nem áll le..

16/L


2012. febr. 5. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

"se a stílusa se a kinézete nem jön be"

eztet megkéne mondani nekije is

2012. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na ezért nem jó neten ismerkedni...
2012. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Kérlek ne csináld ezt, mert nekem nem jössz be mint srác, nem tudlak barátomként elképzelni és nagyon zavar, hogy még is ilyen dumákkal bombázol!"

Lehet kicsit pofán vágja az őszinteség először, de szerintem ez a legcélravezetőbb.

2012. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Macs1209 ***** válasza:

Semmi más, csak a szépség ? Az már gáz. Mondd neki, hogy

nem mennél vele moziba... ha kérdezi miért, mert nem az

eseted...

Nem leszel bunkó, vagyis ez őszinteség, ha meg nem tudja

felfogni, akkor ámen. Vagy egyszerűen mondd meg neki, úgy

érzed, mintha a barátnőjeként kezel, pedig sose voltál az,

és nem is leszel. Ez már így erősebb, de ha másnem, ezzel

rá kell hogy döbbenjen, hogy gáz van.

2012. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oks köszi!
2012. febr. 5. 16:23
 6/9 anonim válasza:
Ha nem válna be, akkor írd ki az üzenőfalára, hogy tudod, hogy impotens! XD Azután tuti leszáll rólad.
2012. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemár xd de halljátok megmondtam, és most meg erősködik hogy megváltozik meg minden meg most sajnáltatja magát
2012. febr. 5. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ignoráld teljes mértékben (Y)
2012. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
töröld
2012. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!