Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnátok, ha min.4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírnátok, ha min.4 hónapot kéne várnotok egy férfira?

Figyelt kérdés
a helyzetünk nem engedi meg, hogy egyelőre legyen köztünk bármi is, de remélem megéri várni. de hogyan? mégis hogy lehet kibírni 4 hónapot?? meg ti várnátok ennyit valakire?
2012. febr. 5. 22:53
1 2
 1/11 Macs1209 ***** válasza:
Férfira nem, nőre igen :) 4 hónapot fél lábon is ki lehet bírni.
2012. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire lassú már a MÁV?
2012. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most is várok egy férfira, már több mint 4 hónapja. Ha megéri várni, akkor megéri várni. :)
2012. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
haha :) bár csak a máv állna közénk :')
2012. febr. 5. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Addig is tovább keresgélnék. Amíg nincs kapcsolat, elkötelezettség sincs.
2012. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nazira ***** válasza:
Én is több mint 4 hónapja várom a párom és megéri tudom, ha nem tartok ki mellette és másik után néznék megbánnám mert szeretem és megérdemli ha ő vár én is úgy tegyek :) Foglald le magad nem nehéz azért. Ha minden nap tudtok beszélni úgy könnyebb.
2012. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hm. itt arról van szó, hogy minden nap látjuk egymást, minden nap beszélünk (de nem élőben, azt nem tehetjük meg.. ), szóval ő még nem a párom, és a korkülönbség is elég nagy. nem tudom mitévő legyek
2012. febr. 5. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:
ha biztos, hogy együtt lesztek 4 hónap múlva, akkor szerintem megéri. addig is élvezd ki a szingliséget, mármint nem pasizásra értem csak, hanem mindenféle programokra.:)
2012. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én eddig max 2 hónapot bírtam várni egy pasira...bár nem tudom,meddig bírtam volna ha később jön... még nem voltunk együtt, nyárra elutazott külföldre, de tudtam, hogy visszajön és érdemes rá várni, mert utána megpróbáljuk együtt...ő is megvárt engem... viszont lehet 4 hónap már nehezebb lett volna, lehet hogy becsúszott volna közben egy egyéjszakás...


22/L

2012. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én vártam már 3 hónapot egy fiúra. a megismerkedésünk másnapján külföldre kellett utaznia 3 hónapra. megvártam, és most együtt vagyunk már több mint 1 hónapja :)


21L

2012. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!