Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok Ti meddig bírnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti meddig bírnátok egy 4éves kapcsolat utóbbi 2-3 hónapban szinte mindennap veszekedtek a srác miatt?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásra gondolok hanem, flegma,szemét meg ilyenek!
2010. ápr. 9. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

velem is ilyen!

hát.. szeretem, ezért eltűröm neki és még mindig vele vagyok, de azt hiszem kicsit kiábrándultam. márnemtudom h szerelmes vagyok-e belé.....:S ezzel a viselkedésével csak ezt érte el nálam..

2010. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, igaz mi még csak másfél éve vagyunk együtt, de így is nehéz lenne kimondani, hogy vége. Pedig akik ismernek mind azt mondják, hogy hagyjam ott, hülye vagyok hogy vele maradok, van annyi más... De hogy én mit csinálnék azt nem tudom.. Talán még várnék, és jeleznék felé, hogy vagy megváltozik csak ennyi volt..
2010. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már lehet h nem szeret.. csak nem meri megmondani, nekem nem volt 4 év.. de bunkózott ok nélkül...kötekedett, aztán a vége az lett h kinyögte h szakítani akar..
2010. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2. válaszadóhoz:

ugyanez van nálunk is. mi is másfél éve vagyunk együtt de szemétkedik meg kezd beszólogatni és nekem is azt mondja mindenki h szakítsak vele, stb..

2010. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 perc
2010. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném el, egyszer egyszer még igen, utána nem. Nem érdekel hány éves kapcsolat, nekem akkor se bunkózzon hónapokon keresztül. Az sem érdekel mennyire szeretem, ha állandóan bunkó velem, én szakítanék vele, kivéve ha komolyan bocsánatot kér, úgy értem komolyan is gondolja és befejezi a bunkóskodást.
2010. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmúlt a szerelem.

Ideje új után nézni.

2010. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!