Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lennék? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval már lassan fél éve van egy barátnőm, aki...szóval eléggé szép és csinos. Volt már 3 fiúkapcsolatom, de eddig semmilyen vonzalmat nem éreztem irántuk, csak kipróbáltam hogy milyen. Persze 3 hónapnál tovább nem bírtam, egyszerűen untam őket, mert semmi vonzalmat nem éreztem, ők viszont majd\' bolondultam értem.

viszont a barátnőmet imádom, és ő is engem. Pár nappal ezelőtt viccesen megjegyezte, hogy ő bizony leszbikus, de erre fölkaptam a fejemet.(persze nem látványosan)

amikor például felnyújtózkodik valamiért, annyira izgató, és úgy végigsimogatnám a testét, de ebbe kicsit fura belegondolni.

A lényeg az lenne, hogy leszbikus lennék?


2009. jún. 1. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 2 barátnőmmel is csókolóztam olyan 17 éves korom körül,de attól még nem érzem magam leszbinek...csupán a kiváncsiság hajtott!
2009. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én is mostanában jöttem rá hogy biszexuális vagyok legalábbis valószínű.. még teljesen nem forrt ki a dolog. A lényeg, hogy az egyik nagyon jó barátnőmmel én ugyan így vagyok. "Ha felnyújtózkodik valamiért.." ezt én is érzem.. nagyon vonz engem is. Szerintem nem vagy leszbi, vagy majd még ki alakul benned, hogy mi is vagy de bárhogy is alakul a lényeg hogy élvezd az életet :)
2011. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én 12éves voltam..amikor 1ik estee a szüleim nem voltak otthon és kinyalt a barátnőm nagyon jó volt..ma már én is 16 éves vagyok és egy holnap lesz 4 hónapja h van pasim *.* és "néha" még a csajokkal is rendezünk nyálas estéket.. :$
2011. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Énis itt jöttem össze a barátnőmmel:D

15/L $$

2011. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha nem érdekelnek a fiúk,akkor szerintem leszbikus vagy.

13/leszbi/L

2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

nem biztos, hogy az vagy, de valószínű. bár a biszexualitás is benne lehet a pakliban. én biszex vagyok.

16/L

2011. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
csak h leszögezzük: senki sem képes "divatból" a saját neméhez vonalzmat érezni - semmilyen téren. akármelyik lap/független szakértő is állitja - baromság.
2011. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!