Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? A nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A nők tényleg ennyire semmirekellők?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam ezt a kommentet egy "férfitől"


Mit nem tehetsz meg, amit egy férfi megtehet?


Egy dolog van, amit egy férfi nem tud: szülni. Bocsánat, kettő: annyit nyavajogni, mint a nők.


Mi az, amit egy nő nem tud és egy férfi igen? Végtelen a lista. Nos, pont ezért lennél alsóbb rendű. Ennek ellenére nőt mindig egyenlő félnek tekintek, kivéve, ha így pattog, mint te. Ha már ennyi mindent meg tudsz te is tenni akkor csináld és ne rinyálj itt.


2012. febr. 6. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

Örülök, hogy ennyire nagy hatással volt rád a hozzászólásom. Viszont ezzel nem azt akartam mondani, hogy semmirekellőek lennének a nők, viszont a férfiak több mindenhez értenek és több mindenre képesek. Ha ezt egy nő képtelen valamit egy férfi után csinálni, akkor ne akarjon már egyenlő lenni egy férfival.


23F

2012. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

sorold már fel légyszi,hogy miben vagy jobb. kíváncsi lennék.

biztos apád nevelt fel elsőnek mond ezt.

2012. febr. 6. 12:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És van amiben a nők sokkal ügyesebbek. Kár ezen vitázni :) 35/F
2012. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
igaza van.Most is itt nyavajogsz ahelyett,hogy hagynád a fenébe.
2012. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Hát az egyenjogúság kérdése..:)A nők elvárják, hogy egyenlően kezeljék őket, mégis olyan elvárásaik vannak, amik az ellenkezőjét bizonyítják.

Legyen úr a háznál, legyen udvarias, engedje előre a nőt, ha valami elromlik tudja megszerelni...stbstb.

természetesen! van amit egy férfi tud jobban, van amit pedig egy nő. És vannak olyan dolgok, melyet mindkettő ugyanúgy megtud tenni. Vagy épp a férfi tud úgy főzni-sütni, mint egy nő, az pedig úgy autót szerelni, vagy festeni, mint egy férfi.

Sok mindenben különbözünk, s ez így van rendjén. Egy férfi legyen férfi, egy nő pedig nő. az viszont, hogy mihez ért/mihez szeretne, a saját szíve joga. Az egyenjogúság szerintem azt jelenti, hogy ha a nő autószerelő akar lenni, megteheti. ha egy férfi szorgoskodni akar a konyhában, nyugodtan megteheti. Ez csak az én saját véleményem.

21L

2012. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem apám nevelt fel. Szerencsére. Hanem egy olyan nő, aki nem akarja senkinek szájhősködésel bizonyítani, hogy ő egyenlő egy férfival szemben, hanem tettekkel bizonyította, hogy mindkét szülő szerepét be tudja tölteni egy nő, családfentartó is tud lenni és emellett anya is. Majd ha legalább ennyit megtettél az életben akkor esetleg érdekleni fog mit mondasz. Amíg nem, addig csak egy szerencsétlen nő leszel, akinek csak a szája jár, de nem képes magától semmire.
2012. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
na es mit nem tud egy no megcsinalni?
2012. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És azt se felejtsük el, hogy ugyanolyan szüksége van a nőnek férfifa, mint a férfinak egy nőre..:)
2012. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hát, azt mondani, hogy alsóbbrendűek vagyunk elég erős. engem nem izgat, ha több dolgot meg tudnak csinálni a férfiak, hiszen fizikumukat tekintve ez adott. szerintem nem az az egyenjogúság, hogy most mindent meg tudunk csinálni a másik helyett, hanem pont az, hogy nem kezel minket senki alsóbbrendűként, és jogunk van dolgokhoz. mondjuk az sem igazán izgat, hogy egy idegen mit gondol a nőkről, meg most ezen nem fogom felhúzni magam. ha tényleg lenézi, és alacsonyabbrendűnek tartja őket, akkor sok sikert a párkapcsolatoknál. :D de amíg konkrétan engem nem érint, addig magasról teszek rá.
2012. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem tök felesleges ilyeneken drámázni, bár elmosódnak a szerepek, de akkor is vannak olyan dolgok amiben a nők, másban meg a férfiak jobbak, és ezt is egyénekre le lehet bontani.

A nők több dologra tudnak koncentrálni pölö, de akármit csinálhatunk fizikai munkákra meg a férfiak valók.

Az egyenjogúság a nők és férfiak között még minig csak elvben működik.


20/N

2012. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!