Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? A nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A nők tényleg ennyire semmirekellők?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam ezt a kommentet egy "férfitől"


Mit nem tehetsz meg, amit egy férfi megtehet?


Egy dolog van, amit egy férfi nem tud: szülni. Bocsánat, kettő: annyit nyavajogni, mint a nők.


Mi az, amit egy nő nem tud és egy férfi igen? Végtelen a lista. Nos, pont ezért lennél alsóbb rendű. Ennek ellenére nőt mindig egyenlő félnek tekintek, kivéve, ha így pattog, mint te. Ha már ennyi mindent meg tudsz te is tenni akkor csináld és ne rinyálj itt.


2012. febr. 6. 12:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"na es mit nem tud egy no megcsinalni?"


Kezdjük ott, hogy manapság már főzni sem tudnak a nők. Akkor meg miről beszélünk!?

2012. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
na ez az altalanositas, egy no ugyanugy meg tud csinalni mindent mint egy ferfi. vannak noi katonak, politikusok, buszvezetok, mernokok...stb stb..az hogy egyesek semmirekello nokkel allnak szoba az meg csak azokat a ferfiakat minositi :)
2012. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Már bocs előző, de én tudok sütni főzni. Szerintem egy nőnek sokkal több dolga van, mint egy férfinek. Én tartom rendbe a lakást, mindennap meleg étel van az asztalon és emellett dolgozom. Szomorú, de a párom nem nagyon segít, így ha arra kerülne a sor, azt se tudná, mit hol talál. Ha elromlik valami több hétig könyörögnöm kell neki, hogy megjavítsa, mert ahelyett, hogy tenne valamit ül a számítógép előtt és azt állítja, hogy az ő munkája sokkal kimerítőbb. Ez nem fair, mert így is felesbe fizetünk mindent. Szerintem a férfiak egész egyszerűen lusták, ragaszkodnak ahhoz, hogy munka mellett a nő csináljon szinte mindent. A hisztizésben, pedig a férfiak világelsők.

26N

2012. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

26N


pontosan

2012. febr. 6. 13:48
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
ma 13:47 béna pasit fogtál ki. Ez van.
2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 13:47 (válaszai alapján esetleg a kérdező).


Csak azért mert ti olyan ostobák vagytok,hogy a lusta, önző, hisztiző férfiakkal jártok még ne rakjátok egy halmazba az összeset.

2012. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

szerintem nem a szülésen van a nagyobb hangsúly, hanem a szexen! gyerek nélkül el tud lenni a férfi, de szex nélkül nem! bemelegedni meg akar a fene...

tény, hogy fajunk fennmaradásának alapja a nő, aki szüli a gyereket, de a mai világban mint a család mint a gyerek kezdi elveszíteni jelentőségét. ha pedig a nap 24 órájában kanos az ember az elég borzasztó...

szóval kedves lányok! addig lesz rátok szükség amíg fel nem találnak egy hiperszuper szexrobotot :D

2012. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem a szülésen van a nagyobb hangsúly, hanem a szexen!"


Ha a vagina a viág középpontja, már pedig az, addig ne is reménykedjetek, hogy nem fognak a nők hülyére venni és úgy kihasználni, ahogy csak lehet titeket. Van mivel zarolni, ti meg szépen meg is tesztek mindent, hogy pin@t lássatok. Pórázra kötött ebek vagytok. A végén kiderül, hogy tényleg a nők felsőbbrendűek.

2012. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ma 14:13 Egész biztos, hogy te sem vagy a házimunkák gyöngye. Persze itt állíthatod azt, hogy te mindenbe besegítesz az asszonyodnak, de tapasztalatom szerint a pasiknak csak a szája nagy.

26N

2012. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!