Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Szerintetek milyen egy jó nő?

Figyelt kérdés
Most nem egy óvodás leírása érdekel, hanem ténylegesen felnőtt férfiak véleménye. Mi az ideális szerintetek?

2012. febr. 7. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Nyelje le!


37/F

2012. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez a 5235435. ilyen kérdés nézz körül!
2012. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te milyennek tartod magad kedves kérdezö?
2012. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Amúgy igaza van az előttem szólónak, már millióan megkérdezték előtted is! Keresgélj!
2012. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szeressenés és megértő legyen,jól nézzen ki,tehát adjon magára:nekem ilyen egy jó nő :)))

20F

2012. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

hahhhaa :D Már bocsánat de a legtöbb férfi itt nem mond ám igazat. A férfiaknak a bunkó, hazudós, megcsalós nők kellenek, akikért folyamatosan küzdeni kell, mindig hoz valami újat a kapcsolatba. Ez a helyzet. És nem kisfiúkról beszélek, hanem 34-38 éves érett emberekről... én mindig dobva voltam egy ilyen miatt, hiába vagyok szép, fiatal, házias, jó a sexben.... és érdekes módon amíg én bunkó voltam a párommal, addig nyalizott, most hogy odaadó vagyok, le se tojja a fejem.

Tessék bunkózni, annál jobban fog kapaszkodni!

2012. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is nézzen ki jól. Azt, hogy nekem milyen lány jön be külsőre nem tudom leírni. Ezt látnom kell.

Ne öltözködjön k.rvásan és ne is viselkedjen úgy.

Szeressen engem, ragaszkodjon hozzám, legyen hűséges, ne legyen olyan a múltjában ami miatt szégyenkeznie kelljen.

Ne tegyen féltékennyé és egyértelműen utasítsa el a férfiakat ha már kapcsolatban van.

Legyen saját véleménye.

2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külsőre: fekete, vagy barna haj, szürke, kék, vagy barna szem. Legyen 165-175 magas (több ne, mert én is 175 vagyok :D). Öltözzön nőiesen, de ne úgy mint egy tucatnő.


Belsőre: legyen kedves, aranyos, mosolygós típus. Legyen komoly, de csak épp annyira, ahogy azt a helyzet is megkívánja.


20/F

2012. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. febr. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!