Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, számotokra az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, számotokra az ilyen alak már kizáró ok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nádszál vékony, tisztában vagyok vele. Az arcommal semmi gond, nagyjából elvagyok vele,mindenki mondja, hogy nagyon szép, többször felkértek már modellnek, amiket el is vállaltam, ott is mondták, hogy egy baj van velem: a súlyom. 19 éves lány vagyok, sosem volt még kapcsolatom, gondolom emiatt is. Nektek is kizáró ok az ilyen alak? Főként 20-30 éves férfiak véleményét várom, a kisfiúkkal nem tudok mit kezdeni ( pedig tudom, hogy a 14-15 évesek kiváló hobbija a szex kategóriát lesni :D) Köszi előre is a válaszokat, őszinteséget!

19L


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 7. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/163 anonim ***** válasza:
20%
a masodik kepen a szadban van a telefon es ugy fotoztad magad? :D amugy rendben vagy, ennyi kell :) 25/f
2012. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/163 anonim ***** válasza:
62%

A képeken szereplő lánnyal semmi baj nincs, nekem bejön. Bár fényképezni megtanulhatna. :)


Számomra kizáró ok, ha valaki túl telt.


29/F

2012. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/163 devuska ***** válasza:
48%
húzd már fel a pólód és rendesen fényképezd a segged mert alig látni..így homályba nem is rossz
2012. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/163 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon okés ,vagy!El tudnálak képzelni most itt az ölembe.:-)37/F
2012. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/163 anonim ***** válasza:
14%

Ezzel az alakkal semmi gond.

Engem esztétikailag vonzanak a vékony nők, de szexuálisan a teltebbeket szeretem.


37/F

2012. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/163 anonim ***** válasza:
48%
Meztelen képet nem mutatsz?
2012. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/163 anonim ***** válasza:
14%

A pasik általában ( a normális ) nem arra mennek, hogy a bordáddal kiszúrd őket, és attól kelljen félniük hogy mikor törnek össze. Ha az arcoddal sincs gond, és ápolt vagy, akkor szerintem az lehet az egyik ok, hogy nem nagyon jársz el olyan helyre ahol ismerkedhetsz, vagy túlságosan zárkozott vagy és már a kisugárzásod elijeszti a fiúkat. Sok minden lehet amitől "nem mernek" nálad próbálkozni.

Igaz én lány vagyok, de hidd el, hogy nem rossz az alakod. Gondolom olyan 60 kiló vagy és olyan 165-170 centi között.


Ha amúgy nem tetszel magadnak, akkor kezdj el valamit sportolni, pl futni.


28/n

2012. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/163 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Szerintem jó alakod van, még teltnek, húsosnak sem mondanám. Csinos Vagy, innentől fogva a tested alapján már lehetnél a párom! :)


23/F

2012. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/163 anonim ***** válasza:
74%

????

Ez túlsúlyos?? Jesszus, ez egy tök átlagos és bőven jó alak, ha emiatt komplexusos vagy akkor komoly gondok vannak a fejedben... meg azokéban, akik erre azt mondják, hogy nem jó...

2012. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/163 anonim ***** válasza:
48%

Ez az alak még messze van attól, hogy kizáró ok legyen.

F/30+

2012. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!