Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Ettől még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Ettől még szeretem?

Figyelt kérdés

Elég plátói szerelem a dolog, de mégis van valaki, akit nagyon szeretek. Tényleg nagyon, viszont arra ritkán gondolok, hogy szexelnénk. Arra igen, hogy átölel, megcsókol, vagy beszélgetünk, de konkrét szexre valahogyan mégsem. Pedig nem arról van szó, hogy nem vonz szexuálisan, sőt.

Ez miért van így? Talán mégis azt jelenti, hogy nem szeretem igazán?


2012. febr. 7. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk te mmit érzel :)

Ezt neked kéne tudnod

2012. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel.

Gondold végig magadba hogy valójában mit érzel. Lehet csak törődésre vágysz valakire aki szeret és foglalkozik veled. Aki ott van ha baj van, megvéd, meghallgat, megvigasztal. Vagy ennél még többre. Aki nem csak ezt a szerepet tölti be. Aki forrón csókol aki büszkén mutatja be a haverjainak/barátainak a szerelmét. Aki szerelemmel szeret.

Ezt csakis te döntheted el.

2012. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lizzi77 ***** válasza:
Azért, mert blokkolja az agyad a fantáziádat.Ez nem véletlenül van így, úgy képzeld el az egészet, mint egy vész-leállítót,ami lekapcsol, mielőtt túlterhelne az áramkör.Álmodsz vele?Mert ha igen, akkor tuti szereted ÉS kívánod is.
2012. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat álmodom vele...
2012. febr. 7. 19:34
 5/5 lizzi77 ***** válasza:
Na, akkor gratula, ez a szerelem.Tényleg azért van így, hogy ne üssön ki se testileg , se lelkileg teljesen. Mint vegyi folyamat, ne "töltődjél túl". Hülyeség erről így beszélni mondjuk, mert szerintem mindenki másképp éli meg a szerelmet, én csak magamból kiindulva gondolom így, de sebaj, amit ébren nem tudsz megvalósítani, majd azt pótolja a tudatalattid.Aztán ,ha beteljesül a kapcsolat, majd ezek az érzések is alább hagynak idővel, de ez is természetes folyamat.Hajrá!
2012. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!