Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az idézet "ha szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az idézet "ha szingli vagy, mindenki leszar, ha foglalt vagy mindenki akar"?

Figyelt kérdés
én ezt nagyon nem értem... facebookon, több embernél is látok kiírva, de nagyon nem értem... magyarán értem, de szerintem nem így van... szerintetek is ez a helyzet?
2012. febr. 7. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Annyit tudok hozzászólni,hogy nekem bejött egy lány,úgy láttam,Ő is akar valamit,már majdnem eljutottam oda,h elhívjam randira,amikor aztán egyszer csak azt látom,h a fb-n már "kapcsolatban" van...Hát ettől nagyon kikészültem,nagyon elvesztettem az önbizalmam:/,de erőt vettem magamon,és úgy tettem,mintha nem történt volna semmi pedig nagyon fájt, nem értettem a lányt,hogy ezt miért tette,ezzel teljesen elvette az önbizalmamat,így nem igazán mertem bevallani neki,hogy szeretem,ahogy arra se mertem rákérdezni,h kije van,mert szóban sose mondta ,h van pasija,de ha egyszer kiírta,nekem azt muszáj volt tiszteletben tartani. Így már hónapok óta erősödik a szerelmem iránta,de nyomaszt,hogy van valakije,és Ő nem lehet az enyém,így az egyetlen ami boldogságot okoz nekem,az h megpróbálok örömet szerezni neki,hátha egyszer észrevesz engem is:/


Ha a facebookon ezt nem írta volna ki,már több hónapja együtt lennék Vele,de így ,h azt mutatta,h van párja, elmart maga mellől,vagyis nem teljesen,mert én ennek ellenér szeretem,de tiszteletben tartom a kapcsolatát...


Tehát a lényeg,h akinek igazán kellesz,az akkor is szerelmet fog vallani,ha egyedül vagy,nem kell ezért kapcsolatba kerülni,h felhívd magadra a figyelmet,ezzel csak elmarod magad mellől akik igazán szeretnek:(

2012. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igaz.
2012. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mekkora balf.sz ez az első...
2012. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!