Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fitymaszukulet megoldasaval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymaszukulet megoldasaval kapcsolatban mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es amikor all akkor nem tudom hatrahuzni van megoldas a metelesen kivul?koszi a valaszokat
2012. febr. 7. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tudod??
2012. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj el a sámánhoz és kérdezd meg tőle.
2012. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

sámán=orvos

23:33-as voltam

2012. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van megoldás.! Nekem is ez volt a gondom. Ha nem súlyos a szűkület akkor a féket hosszabbítják meg, ha az sem használ akkor metélés. Engem metéltek, és örülök is neki mert így jobb sokkal. Azt ajánlom csináltatsd meg minél hamarabb. Nem fáj különösebben!!
2012. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kb feli tudom amikor all de ha nem all akkor teljesen de nem akarok metelt lenni mert nem hallani tul sol jot vele kapcsolatban
2012. febr. 7. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi rosszat hallottál róla??

Még mindig jobb, mint ha fájni fog majd a sex.

Szerintem keress fel egy urológust és kérd ki a véleményét.

2012. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van,és eggyáltalán nem fáj a szex.Sőt,hogy megnyugtassalak,gyerekem is van.Amúgy van némi előnye is.A makk nincs annyira erőssen izgatva szex közben,ezért nagyon sokáig birod.Ha tisztán tudod tartani,nem tud begyulladni,gombásodni,stb. Nem kötelező megcsináltatni.
2012. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az utolso nagyon valasz nagyon megnyugtatott :):)
2012. febr. 8. 00:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező metélni, lehet egyszerű bevágás is. Csak az elég ronda lesz... mindenesetre menj el orvoshoz és kérdezd meg a lehetőségekről.
2012. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A metélés a legjobb és legbiztonságosabb megoldás, szóval én azt ajánlanám Neked. Nyugi, mivel 13 Vagy még csak, ingyenes lesz a dolog és mellé 2-3 centivel nagyobbra fog nőni, mint amúgy lett volna. Sőt 20 éves korodra be is gyógyul majd nagy részben a heg és a nők imádják!
2012. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!