Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fitymaszukulet megoldasaval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymaszukulet megoldasaval kapcsolatban mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es amikor all akkor nem tudom hatrahuzni van megoldas a metelesen kivul?koszi a valaszokat
2012. febr. 7. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon buta vagy ha nem csináltatod meg. Már írtam neked am komit. Én is metélt vagyok, 1 éve csinálták meg, nincsenek hegek, semmi negatív dolgot nem tudom mondani. Egyszerűen tökéletes!

Az meg hogy a szűkületes farkad tisztán tudod tartani felejtsd el. A peremnél a fityma alatt a baktériumok melegágya van. Ráadásul ha óvszer nélkül vagy együtt a pároddal akkor könnyen kaphat méhnyakrákot a sok bacidtól. Nem olyan nagy dolog az egész!! Nem kell tőle félni. Mielőtt megcsináltattam én is bújtam az ilyen fórumokat, de nincs értelme mert sokaknak van negatív és pozitív tapasztalata egyaránt. Úgyis rá kell venned magad mert nem maradhat úgy! A csajok nem szeretik a szűkületes farkat!!

Jobb ha ráveszed magad szólsz a szüleidnek és megcsináltatod. 2 hét alatt be is gyógyul.Nagyon maximum 3 hét. Engem egy éve műtöttek, sehol egy csúnya heg vagy hasonlók. Jó látszik a körvonal, de a csajok szerint szexi. Csináltatsd meg öcsi.

2012. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem is relatív Fityma sz. van mint neked, de a szexig várok hogy milyen lesz oszt majd ha nem jó megcsináltatom részleges metéléssel.

F18

2012. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!