Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl "nagydarab"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl "nagydarab"?

Figyelt kérdés

192 centi magas és 92 kiló vagyok. Van egy kis önértékelési problémám, mert nem izomból vagyok 92 kiló. Azt tervezem, hogy a nyárra lefogyok 80 kilóra. Szerintetek ?

Amúgy pincér szeretnék lenni. Szerintem arra a munkára már túl dagi vagyok. :S

Amúgy van önbizalmam, tehát az nem gond.

Mit gondoltok ?


Köszi a válaszokat !

18/f



2012. febr. 8. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szakácsnak simán eltudlak képzelni xDD

Egyébként nem hiszem, hogy dagi lennél pincérnek.

Sportolj csak, de ne öld meg magad.

Nam baj, ha nagy darab vagy egyáltalán. Attól még leehtsz szép és vonzó is.

2012. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Macs1209 ***** válasza:
100%

180 vagyok és 80-90 kiló között...

És nem teljesen izom. Én is megyek lejjebb folyamatosan,

de 90 kilósan se éreztem magam "dagadt-nak"..


190 magassághoz 90 kiló simán elfér, legalább nem fúj el

a szél, és azért az sem mindegy, hogy egy nő mit néz ki

belőled: megvéd vagy elfut?


31F

2012. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont nem vagyok nagydarab és mégis egyedül vagyok. Szóval a súlyod semmit nem jelent.
2012. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm!!!Más embert ölne, hogy ilyen magas legyen.Ne fogyózz, hanem tessék melózni azon a testen-futás, kondi...miegymás-ééééééés, fantasztikus pasi leszel.
2012. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is ekkora akarok lenni
2012. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 193 vagyok és eddig 96 volt a legtöbb izomban, meg egy kis karácsonyi amerikai menüben. Most 85 vagyok izomban, vékonynak érzem magam, és vissza szeretnék fejlődni 90-re. :) Nyugi, a vendéglátóhoz nagyon jók a paramétereid. A mixerek között a legkelendőbbek pl a 190 centi és 90 kiló felettiek!
2012. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rendbenvagy,max 5kg-többet ne,ezígy jó,mert magas vagy.BMI eztirja:Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb férfinek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

Tartsa súlyát a normális tartományban, hogy továbbra is egészséges legyen! Ehhez nálunk rengeteg hasznos cikket, tippet és tanácsot talál. Tekintse meg további kapcsolódó tartalmainkat!

2012. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hogy lehet túl dagi lenni egy pincéri munkára?:D nem férsz be az ajtón vagy sokan fingol vagy mi? XD
2012. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes alkat, van rajtad háj és izom is. Én is ilyen alkatú vagyok, csak a magasság és a súly különbözik (183 cm és 75-80 kg).
2012. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam. :D


Adam blade: Csak sok vékony pincér van, és nem akarok annyira kitünni a estemmel. ;)

2012. febr. 8. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!