Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e " veszélyes " az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e " veszélyes " az orális szex?

Figyelt kérdés

Ha a párom, orálisan kényeztet majd csókolózunk és ezután kényeztetem én Őt akkor okozhat-e " gondot " az előváladékom

amiből Ő általa az én számba is kerülhet?


17/F


2012. febr. 8. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs mitől tartanod.
2012. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
OMG...
2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom ti hogy vagytok vele, de én utána mindig kiöblítem a szám, vagy ha tehetem fogat mosok.. :D
2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretkezés közben elég hülyén venné ki magát ha kimennék fogatmosni. :)
2012. febr. 8. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet veszélyes: ha harapós a párod :-P
2012. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem feltétlenül , de hallottam már hogy igy sikerült gondot okozni. 90% ban nem lehet gond de azêrt ne bravuroskodjatok :D
2012. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs olyan akinél ugyanez a probléma állt fenn? Nem megcsókolni valószínűleg képtelen lennék egész idő alatt. :)
2012. febr. 8. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Terhességre gondolsz? Kizárt dolog.
2012. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8 : Igen arra gondoltam.
2012. febr. 8. 22:49
 10/10 anonim válasza:
orális szex higiénia és praktikus gyors a FF-nak ,de közösen is jó, 69 Ki hogy a gombák egyebek mindig jelen vannak sajna Kandida ,de összeszokott Párnál nem gond!Sperma jó és tele endoteronnal és fehérjével ,vitaminokkal,immun erősítő!Fontos a Tisztaság Mindig!!!
2012. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!