Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beszéljem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beszéljem meg vele, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki pár hónapja nyomul rám..de nem igazán foglalkoztam vele.De később elkezdett nekem is tetszeni.De mire beadtam volna a derekam,abbahagyta a nyomulást.Állítólag azért,mert chaten mindig ő írt rám,meg suliba is mindig ő kezdeményezett,én meg le se szartam..De amint feljöttem,rögtön rám írt..esélyem se lett volna nekem írni először..Már 3 hónapja alig beszélünk..én meg nem rég tudtam meg mástól,hogy ez a baja..de most a barátnőm tetszik neki,és olyanokat hazudik rólam neki,hogy én nyomultam rá..meg mondja neki,hogy milyen szarul nézek ki,meg nem vagyok az esete..de akkor miért nyomult? Miért hozott létre tév érzéseket bennem? Most meg én szenvedek,mert szar mással látni,meg megtudni,hogy miket mond rólam..amikor nekem meg olyan jókat mondott..mit tegyek,kezdjek el lépni felé?beszéljem meg vele?
2012. febr. 8. 16:20
 1/9 realrocknrolla ***** válasza:
beszéld meg vele! nemtom ez miért olyan nehéz mindenkinek, kételyekközött maradni vagy hagyni vkit a legszarabb dolog
2012. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ő sértve érzi magát amiatt, mert nem jött össze veled minden erőfeszítése árán sem, neked meg nem ő maga hiányzik, hanem az, hogy valaki szépeket írjon és mondjon neked. Ráadásul féltékeny vagy amiatt, mert a barátnődre nyomulnak és rád meg nem... Hidd el jobb lesz nektek más mellett.
2012. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen beszéld meg vele :)

Ezzel még semmit sem veszítesz

2012. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg okvetlen!! Mennyi ideig "nyomult" rád?
2012. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg légy vagány. :D


Írj rá, mond meg neki, hogy mégis mit képzel magáról, ahelyett hogy hazudozna.. elhívhatna randira :D


aztán vagy bebukod vagy nem:D de jól nézne ki:D

2012. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kb. áprilistól-novemberig nyomult..és vettem is lapot..flörtölgettünk..nem mondhatja azt,hogy nem foglalkoztam vele..

háát..nem nagyon merek azért ilyet írni..már a barátnőmmel akar összejönni..de legalább újból lehetnénk jó barátok..mostmár naponta kb.2-3 mondatot beszélünk..de ha valamelyik barátnőm(3-an vagyunk mindig a csajokkal) akkor kb. egész nap beszélünk,meg együtt vagyunk

2012. febr. 8. 16:47
 7/9 A kérdező kommentje:
*ha valamelyik barátnőm nincs suliba,akkor kb. egész nap beszélünk,meg együtt vagyunk..
2012. febr. 8. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja ezt veled, hogy féltékennyé tegyen és érezd azt, amit Ő is érez irántad. Ja és én is fiú vagyok :)
2012. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

TANULSÁGOS!!!


Remélem ezt most minden olyan lány olvassa,aki éppen most van a "leszarom" stádiumban! ;)

2012. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!