Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul esett mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esett mikor ezeket olvastam. Mit csináljak? Felejtsem el amit olvastam vagy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Szóval úgy van h. én és a barátom 1 éve járunk elég sokszor szakítottunk már de mindig-mindig összejövünk és én nagyon szeretem.

Viszont valamelyik nap úgy hagyta a facebookját és megnéztem az üzeneteket, olyanokat találtam benne hogy más csajokkal üzengetett meg így szeretlek meg úgy szeretlek meg szeretném ha több is lenne köztük.De ez akkor volt mikor nem jártunk, és most mit csináljak mer vagy 10 csajjal üzengette ezt mikor, nekem mindig mondta senkivel nem volt semmi.


2010. szept. 11. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ha akkor volt, amikor még nemvoltatok együtt akkor felejtsd el. nyilván azért mondta h nem volt senkije, mert nem akart téged megbántani, és úgy érezte így könnyebben visszaszerezhet téged. ne rágódj ezen, felejtsd el a múltat és örülj h most veled van!
2010. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd inkább jó jelnek, bú felejtő csajok voltak mert el akart felejteni és ehez kellettek. Szeret téged.
2010. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!