Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom a Valentin napot?

Figyelt kérdés
*forever alone*
2012. febr. 8. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
L.E.S.Z.A.R.O.M. a Valentin napot. Ugyanolyan nap mint a többi, csak divat lett. Én nem csak ezen a napon szeretem a páromat.
2012. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te nyilván leszarod a párodat, azért nem veszel ezen a napon virágot, ahogyan más napokon sem veszel!

Gondolom Anyák napjára sem veszel anyádnak!

2012. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is k.urvára utálom . Nem hogy az év összes napján érzem hogy milyen szar egyedül nem még rám is kell kiabálni ezen a napon ! Utálom az összes szerelmes párt mikor látom hogy milyen boldogok ölelgetik egymást nevetgélnek akkor egyenesen sírni tudnék hogy én miért nem lehet ilyen boldog hogy engem miért nem ölel már át egy fiút ??? :( És mikor előttem csókolóznak mindig arra gondolok hogy miért az én orrom alá kell dörgölni hogy milyen boldogok !!! Tudom hogy nem direkt van de rossz nézni őket hogy mennyire szeretik egymást . Érdekes sok barátom van de nem szoktam nekik panaszkodni soha hogy magányos vagyok inkább egy jó buli után haza megyek bezárkózok a szobámba hogy senki se lásson és sírok egy fél órát hogy milyen szerencsétlen vagyok és hogy avval se és ezzel se jött össze a dolog . Tudom hogy még fiatal vagyok de akkor is iszonyat rossz hogy nem tudok senkihez se oda bújni megcsókolni stb .Hát ez van ....... 16L
2012. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves utolsó!én is ugyanígy vagyok, szóról szóra ahogy leírtad :(
2013. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!