Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Felajánlanátok a segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Felajánlanátok a segítségeteket egy lánynak aki nem jön be?

Figyelt kérdés

Egy fiú mondta hogy ha akarom segít matekozni, tetszem neki? Új vagyok a suliban, ha ez számít valamit..

16/l


2012. febr. 8. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én speciel nem! Szerintem van esélyed! ;)
2012. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha magától ajánlotta fel, akkor tetszel neki
2012. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy rájöttem ki vagy kérdező! :D
2012. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Mindenkinek segítek. Én vagyok a Mikulás.

Épp ezért félnek kezdeményezni a lányok, mert mindenkivel ugyan olyan vagyok és nem teszek különbséget közöttük. Hozzáteszem még akkor sem, ha az egyik valójában tetszik is...

2012. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet,miértje az,hogy rendes vagyok,és nem a vonzalom.De nem én szóltam neked,szóval kétesélyes a dolog.
2012. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Haha tényleg? te is debreceni vagy?
2012. febr. 8. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem debreceni, csupán azért kérdezte meg, hogy ha esetleg tényleg a fiú írta volna, aki egyébként szintén nem debreceni, akkor ebből azt higgye, hogy nem az A lány tette fel a kérdést. Egyébként én nem ajánlanám fel annak, aki nem tetszik.
2012. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Haha oké, tetszik a gondolatmeneted, de azért csak jobban tudom hogy hol lakok :P :D de azért köszi a válaszokat!
2012. febr. 8. 23:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és szívesen. Bármi problémád van, csak szólj. És te nem vagy debreceni, mivel megnéztem azoknak a diákoknak a nevét, akik ebben a hónapban új suliba iratkoztak be, és azok között egy debreceni sem volt.
2012. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Töriből nem kell segítség? ;)
2012. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!