Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a srácon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a srácon. Segítségeteket várom. Vajon tetszek még neki? (lent a dolgok. )

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy edzésre járunk, onnan ismertem meg. Illetve csak látásból. Év elején még nem tetszett, és akkor mondta barátnőm hogy szerinte tetszem ennek a fiúnak, mert "úgy néz rám mint egy istennőre", és sokat mosolyog rám. Nem tudom hogy jelnek vegyem-e. Eddig sosem köszönt, viszont a legutolsó edzésen igen. Mikor a folyosón elmegyünk egymás mellett, nem mer a szemembe nézni. Az utóbbi "dolgot" meg aztán végképp nem tudom hova tenni. Fiúk, ti milyen esetben viselkedtek így, és szerintetek tetszem neki? Lányok válaszát is szívesen várom!

16/L


2011. márc. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mer a szemedbe nézni mert rohadtul fél tőled. Ismerős, én is nehezen nézek a lányok szemébe, főleg ha még tetszik is :S
2011. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah lehet egy kis fű kéne neki, vagy kezdeményezz te:)
2011. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tetszel neki :D és ha neked is tetszik szerintem elöbb utóbb kezdeményezni fog ha komolyan gondolja....de ha nem akarsz várni kezd te :D szerintem nem ciki:D

(15/L)

2011. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is csak fél :D szólítsd le.. beszélgessetek... keress közös témát..és megered a nyelve ;D
2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek ;)
2011. márc. 22. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!