Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám az érzelmeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az érzelmeimet elnyomni és igazán férfias jellem lenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy túl kedves vagyok a lányokkal, ez mindig is így jött belőlem, így születtem, de ahogy ltom ez nem nyerő manapság, a bunkó, lányokat sértegető, csúnyán beszélőké a főszerep, meg akik lazán lemereik smárolni, tapizni őket minden szó nélkül.


Szeretnék én is barátnőt, de mivel túl félénk és önbecsülésem is semmi, ezért nem tudom hogyan tudnék sikeresn változni.


2012. febr. 8. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért kellene bunkón, tróger módjára viselkedni és beszélni?! Én mondjuk kissé önimádó vagyok, de amellett nagyon is érzékeny is tudok bánni a szavakkal amikor a kiszemelt áldozatra vadászok! (sokan vagyunk, sokfélék, mindenkinek más kell). 22/F
2012. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Halgass az ösztöneidre!
2012. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy te! A határozottság és magabiztosság nem egyenlő a bunkósággal és parasztsággal. Nem baj, ha kedves vagy. Az se, ha érzékeny, és érzelmes. Én is az vagyok, és sosem volt bajom a lányokkal. Viszont! Tudtam mindig is, hogy mit akarok. A másik pedig, hogy nem a ribikre hajtottam, akiktől a mifajtánk tényleg csak elutasítást kaphat, hanem a normális lányokra. Szóval ha szelektálás nélkül minden lányra ráhajtasz, ne csodálkozz, ha nagy %-ban bukta van. Neked is legyenek igényeid.

Ja és 1-2 kudarcot nem kell a szívedre venni. Persze el kell gondolkozni rajta, mit rontottál el, mit csinálj máshogy, tanulni kell belőle, de az még nem a világ vége. Persze az se jó, ha lerázod magadról, mert akkor nem tanulsz belőle, és megint elköveted ugyanazt a hibát újra meg újra.

Szóval az a lényeg, hogy nem kell "rosszfiúnak" lenni. Lehetsz "jófiú" is, de akkor legyél az! Nem pedig az igények szerint ide-oda hajlongó szürke kisegér.

Remélem átment amit mondani akartam, kicsit késő van már :D

18/F

2012. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előttem szólóknak igaza van!

Bár ha nem vagy éerett még egy kapcsolatra, akkor nem kell eröltetni.

2012. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert az nem derü ki és sztem elég fontos.. nem mindegy hogy 15 vagy 25 már..
2012. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22


de csak enyhén ittas állapotban merek kezdeményezni élőben, neten meg hát nem szeretek én ismerkedni, utálom a kocka életet, élőben szeretném élni az életem

2012. febr. 9. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkónak kell lenni, hanem határozottnak! Tudatni kell a nővel, hogy te felakarod őt szedni, nem pedig barátkozni akarsz vele.
2012. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki igazán szereti a nőket, azok nem bunkóznak velük, nem hordják el mindenfélének. Ezt jobb ha megjegyzed.


És nőktől ne kérj csajozási tanácsokat.

2012. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!