Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm.Családos.De ha a közelében vagyok,érzek vmi szexuális feszültséget,vibrálást.Nem ad egyértelmű jeleket,de néha hosszan a szemembe néz.Szemezésnek nem nevezném,valahogy másabban néz,mélyebben.Volt h hosszan érintette a kezem(1x),furcsálltam,be tudtam annak h ő ilyen közvetlen.A múltkor azt mondta,azért sír a gyerekem ha meglát,mert engem kíván,engem akar.És ezt hangsúlyozta(mintha ő akarná ezt).Én értem félre?Bebeszélem?Érzek vmit(nem mellékes,h teljesen megőrjít,abszolút messze áll az ideálomtól,de mégis vonzódom hozzá,kívánom.).Sok egyéb dolog van,amiből úgy érzem,ő is engem.Ezek jelek?Már nem tudom.
2012. febr. 9. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Családos ember? Akkor kit érdekel, hogy mit akar? Vagy mit akarsz te egy családos embertől? A sírós gyerekes mondatot meg nem tudom értelmezni.
2012. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Zavart érzek az Erőben.

Én is érzem Mester!

Ne haragudj, de amint elolvastam, ez jutott eszembe.

Családos? Mi is a kérdés?

2012. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benned egy cseppnyi gerincesség, akkor nem folysz bele ebbe a kapcsolatba, ha akar valamit apuka, ha nem. De ha te ennél nem tartod többre magad, hajrá! Jó vagy nála pár éjszakára, én úgy veszem ki ebből...
2012. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...
2012. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van két vemhes macska: lujza és lájzá. lujza a padlón elli, de vajon lájzá min elli?
2012. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez csak idióta fellángolás és kémia..NEM A VALÓSÁG.

Ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen szinten.Se telefon,se sms,se internet,se személyes találka.

Ha jót akarsz magadnak,akkor messziről elkerülöd.

2012. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajjjjj,neeem!!!!!Dehogy!Nem akarok tőle semmit!!!!Csak kíváncsi voltam mások véleményére,h vajon ő érez e hasonlót.Csak kíváncsiság.Ennyi.Sosem csinálnék ilyet,undorító,de van h a kémia beindul,de ettől még tud magán uralkodni az ember.
2012. febr. 10. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van.
2012. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!