Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? (Lányok is válaszolhatnak akár)

Figyelt kérdés

2 lány van:

Egyikőjük magas, 176 cm körüli, 100-74-100-as méretekkel, kicsit teltebb, nagy mellekkel. Elég rányomulós típusú, szintén szép arca van. Világos bőr, hosszú fekete haj, barna szem. Sokat beszél magáról, kicsit önzőbb, viszont kezdeményezőbb is.

Másik egyedünk alacsony, 156 cm körüli, 80-60-90-es méretekkel, vékony. Róla annyit kell tudni, hogy szép arcú, kedves, vicces, igaz lassan nyílik meg és eleinte szótlan. Szőke, kék szem.


A belső tulajdonságokat nem ismerhetitek, de most csak külsőre kérdezném. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de kérlek titeket, hogy válaszoljatok!

F/17


2009. jún. 2. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Külsőre a második. Igaz, nem ismerem a belsőjüket, de csak úgy látatlanba tippelve szerintem az első jönne be.
2009. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
57%
kettes az jobb szerintem de en csak 1 csaj vok!
2009. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Másik egyedünk.. ejj ez de kedves :DD

Amúgy attól függ.. így a leírásodból, ha rövid időre tervezed, akkor az első egyed, ha hosszabb távra, akkor a második (:

2009. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
második
2009. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
A leírtak alapján én a 2.at választanám, ahogy elképzeltem olyan kis aranyos:)
2009. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Én mindenesetre a helyükben téged biztos nem választanálak...

1. Mi az hogy másik EGYEDÜNK? Ez nem egy majom, hanem egy lány, könyörgöm...

2. Honnan tudod a méretüket? Megkérdezted? Nem küldtek el a fenébe? Szánalom...

Különben sztem tök mind1, hogy mit mondunk itt, úgyis azt választod, akifelé jobban húz a farkad(gondolom a melles lesz az)...

Már bocs, ha egy kissé durva voltam.... (mert tudom h az voltam, de teszek rá...)

Pontozzatok le!;)

2009. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Az elsőt. Inkább egy nővel mutatkozz, mint egy 156 centi mély, kis csitrinek látszó valakivel :)
2009. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

A másodikat


25/L

2009. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
azt válaszd amelyiket szereted.
2009. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
elsőt.
2009. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!