Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? (Lányok is válaszolhatnak akár)

Figyelt kérdés

2 lány van:

Egyikőjük magas, 176 cm körüli, 100-74-100-as méretekkel, kicsit teltebb, nagy mellekkel. Elég rányomulós típusú, szintén szép arca van. Világos bőr, hosszú fekete haj, barna szem. Sokat beszél magáról, kicsit önzőbb, viszont kezdeményezőbb is.

Másik egyedünk alacsony, 156 cm körüli, 80-60-90-es méretekkel, vékony. Róla annyit kell tudni, hogy szép arcú, kedves, vicces, igaz lassan nyílik meg és eleinte szótlan. Szőke, kék szem.


A belső tulajdonságokat nem ismerhetitek, de most csak külsőre kérdezném. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de kérlek titeket, hogy válaszoljatok!

F/17


2009. jún. 2. 18:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, és tudom a méreteiket, habár nem személyesen tőlük, nem vagyok én ilyen profi:) azért görény sem vagyok :D

Érdekes, az alacsony csajokat csitrinek mondjátok? Hmm.

Én csak kíváncsi vagyok pár fiútársam véleményére, de gondoltam lányokat is kérdezek. Nem kell azért lehurrogni :D

2009. jún. 2. 19:15
 12/28 anonim ***** válasza:
50%

2. nekem nem jön be a töltött galamb-típus és am is a szőkékre bukom:D

L/18

2009. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez számít, akkor leginkább egyiket se válaszd. Tudod a közhelyekben van valami: a szívedre hallgass (ne a farkadra).
2009. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

Másodikat:)

És senki NE szólja le az alacsonyakat!!:P

2009. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az elsőt választanám. Egy nőies, belevaló csajnak tűnik, akivel sokkal jobb társaságban is mutatkozni.

1, mindenki irigyel a csajod miatt, mert jól néz ki

2, ha könnyen megnyílik jól ki is jönnek vele

3, neked se jön rosszul egy husi, szexi, bevállalós csajszi semmilyen téren sem... :P


Hajrá!


(Gondold meg, hogy a külső alapján választasz-e!)

2009. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
A másodikat!!!! szerintem, de miért beszélsz úgy rólluk, mint egy darabról(am meg ha valamelyik kellene neked, akkor nem kéne válsztgatnod, hanem tudnál dönteni, végülis nem mi leszünk velük együtt!!!:-))
2009. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elso szexibb, noiesebb. De nem a meretek alapjan kellene valssz.
2009. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Persze, megértem, de nem befolyásol igazából ez, csak kíváncsiságból. Én a második lányt választanám szívem szerint, mert megvan benne mindaz, ami az elsőben nincs. Ő nem áll le fikázni másokat, de tudjátok, pasiból vagyok...

Ja és csak próbáltam pártatlannak tűnni, máskülönben nem lett volna értelme a kérdésnek.


Nem tudom miért kell lepontozni a másikat egyébként meg..?!

2009. jún. 2. 19:33
 19/28 anonim ***** válasza:
61%

HÁt ez szánalmas.Mi az hogy mély növésű, meg csitri?attól még,hogy valaki alacosn,y nem csitri, vannak gyönyörű alacsony lányok, és ha valaki magas, és nagy a csöcse, az nem jelenti azt, hogy nőies.Undoító hogy így beskatulyázzátok az embereket a méreteik alapján.

Mellesleg inkább a 2-at válaszd szerintem.Nem biztos,hogy jól jársz egy önző lánnyal, kezdeményezni meg te is tudsz,de ha kedves, vicces, akkor talán megéri,hogy várj míg megynyílik..

2009. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
A belevalo csajszit valaszd. De szerintem el fog kuldeni melegebb eghajlatra:) Aztan ha meg van kedved, johet a masodik... :)
2009. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!