Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? (Lányok is válaszolhatnak akár)

Figyelt kérdés

2 lány van:

Egyikőjük magas, 176 cm körüli, 100-74-100-as méretekkel, kicsit teltebb, nagy mellekkel. Elég rányomulós típusú, szintén szép arca van. Világos bőr, hosszú fekete haj, barna szem. Sokat beszél magáról, kicsit önzőbb, viszont kezdeményezőbb is.

Másik egyedünk alacsony, 156 cm körüli, 80-60-90-es méretekkel, vékony. Róla annyit kell tudni, hogy szép arcú, kedves, vicces, igaz lassan nyílik meg és eleinte szótlan. Szőke, kék szem.


A belső tulajdonságokat nem ismerhetitek, de most csak külsőre kérdezném. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de kérlek titeket, hogy válaszoljatok!

F/17


2009. jún. 2. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
az első szimpibb. a méretei majdnem egyeznek az enyimmel a szem hajszín teljesen. Nem Kos a kisasszony?
2009. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
külsőre egyértelműen az első a tuti..
2009. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
első egyértelmű :)
2009. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebben télleg neked kell döntened, de én is a 2.-at választanám, nem rég én is hasonló döntés előtt álltam...és hidd el jobban jártam:)...akit nehezebb megszerezni, azzal tovább tart:)..legalábbis nekem ez a tapasztalatom:)...de persze ez is változhat:) sok sikert:)
2009. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

Az első. Hogy lenne töltött galamb, amikor 176 centi? A méreteik valami netes adatlapon vannak fent? Vagy call girl-ök? És még mondják hogy nem a külső számít...

én is sápadt fekete hajú vagyok, ezért 1es. nem csípem az ártatlannak tűnő szőke kék szeműeket

2009. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
artatlannak tuno szoke kek szemu lany vagyok, szerintem is az elsot valaszd!:)
2009. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Hát az első valóban töltött galamb, higgyétek el :D

De már tudom ki a normálisabb. Nagyszájú csajszi ugrott, kiderült hogy egy 'kis' ribi. Nem is vonzottak soha az ilyenek, csak kalandnak jók.

Szőke leányzó nem is annyira szőke, inkább barna, és mások által hallottam, hogy egyértelműen Ő a nyerő.

Köszi a válaszokat azért.

2009. jún. 2. 22:05
 28/28 anonim ***** válasza:

Én a másodikat mondanám.. Én is ilyen vagyok belsőleg, hidd el, egy idő után megnyílik, és nagyon jó lesz..:D

sok sikert

2010. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!