Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm egy nála 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy nála 15 évvel idősebb palival kavar. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Totál szerelmes,és a pasas is úgy tűnik,rendes vele.Hosszú távra terveznek mindketten,nem sietnek,még nem feküdt le vele a barátnőm.Egyelőre nem vállalják,de mintha kezdene komolyodni a dolog.Néha kimondottan irigylem őket,nagyon szépek együtt,és a barátnőm rengeteg figyelmet kap tőle.Viszont másfelől hihetetlenül féltem a lányt,2 éve volt egy csalódása,azóta nem volt szerelmes,és most nagyon boldog,mert újra az.Én meg ismerem az efajta pasit,tuti,hogy leejti.Szerintetek?
2012. febr. 10. 23:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem pedofil-én akkor tartanám nagyon gáznak,ha már a gyereke lehetne.Nem is ez a baj,csak félek,hogy a tapasztalati előnye miatt kicsinálja szegényt.
2012. febr. 10. 23:58
 12/14 anonim ***** válasza:
lehet jó, lehet rossz. kész!
2012. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasi, úgy tűnik rendes vele, nagyon szépek együtt és a barátnőd sok figyelmet kap tőle.... ez a fontos nem?


Miért használna ki egy 33 éves férfi jobban egy 17 éves lányt, mint egy 23 éves...?

"Efajta pasi..."? Mifajta?

2012. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
az én barátnőm 15 évesen jött össze egy 30 éves pasival és gyereket is szült neki ezért suliba sem jár egy ideje. én is az idősebb pasikat szeretem, de igaz ami igaz, sok pasi kihasználja, hogy a lány naív
2012. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!