Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb vagy a testvérednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb vagy a testvérednél és neki már van párja, míg neked nincs? Hogy fogadtad? Szerinted mi az oka, hogy neked nincs?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy, volt idő, amikor mindkettőnknek volt párja, de én szakítottam a barátommal, ők még együtt vannak.

Az oka pedig annyi, hogy nem jövök össze akárkivel, csak azért, hogy legyen valakim.

Én hiszek abban,hogy csak azzal szabad együtt lenni, akit tényleg igazán szeretek, és soha nem létesítenék kapcsolatot olyannal, akibe nem vagyok szerelmes.


Ja és nagyon nehezen szeretek meg valakit. Kedvelni kedvelem az embereket, szeretem őket nagyon, de a szerelem, az más téma. Valahogy a jó isten nagyon nehéznek teremtett ilyen téren, de engem ez abszolút nem frusztrál, majd megérkezik a tökéletes :)


Téged se frusztráljon :)


23/N

2012. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En 26 eves srac vagyok es meg nem volt baratnom soha, mig a nalam 4 evvel fiatalabb ocsemnek tobb kapcsolata is volt mar.

Nalunk csaladon belul sohasem kerult szoba a parkapcsolat, ismerkedes, csajozas, vagy a szexualitas temaja, sem a szuleinkkel, sem a testvereimmel nem beszeltunk ilyesmirol soha.

Nekem eleg komoly gatlasaim vannak ezen a teren es gondjaim vannak az onelfogadassal, amirol szinten nem beszelek senkinek, mert elegge kenyes tema es bevallom, szegyellem is kicsit, ezert inkabb magamban tartom ezeket a "problemaimat" es nem igazan tudok kozel engedni magamhoz senkit.


Nyilvan a szuleimnek es a tesoimnak is feltunt, hogy valami nem teljesen oke velem (hisz 26 evesen meg sosem volt baratnom, sosem beszeltem lanyokrol, sosem mondtam, hogy tetszene eppen valaki; nyilvan felmerult mar bennuk, hogy esetleg a fiukat szeretem, amirol egyebkent szo sincs), de ok nem firtattak es en is elzarkoztam ezek elol a temak elol.


Az, hogy ocsemnek mar voltak baratnoi, egyebkent egyaltalan nem zavar, az o dolga, nem beszelunk ilyenekrol, szerencses, hogy neki ilyen teren nincsenek gondjai, nekem pedig a sajat kis csataimat kell leharcolnom valahogy sajat magammal.

2012. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!