Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hogy jött meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy:

1. Hány évesen jött meg elsőnek?

2. Hogy, milyen körülmények között? (pl. reggel mikor felkeltél, suliban, stb)

3. Sejtettétek-e hogy meg fog jönni már vagy váratlanul ért?

4. Kinek mondtad el, hogy fogadták, ciki volt-e?


Írjatok kort is légszi! Köszi!


2012. febr. 12. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

12 éves voltam..nyaraltam a nagyszüleimmel a Balatonon, és egyik reggel váratlanul megjött.Nagymamámnak kellett elmondanom, aki elég érdekes személyiség..szóval egy k*csög (bocsánat). Eléggé ciki volt, és hugom még le is szidott, mert miattam nem mentünk strandra.


14L

2012. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szegény! És anyukádékat felhívtad?
2012. febr. 12. 10:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Küldtem anyámnak sms-t..azon a napon apám felhívta a nagyit, hogy megkérdezze mi a helyzet.Erre a nő rávágta hangosan,hogy "A lányodnak megjött a menstruációja"...Hát köszönöm szépe:D
2012. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*szépen..
2012. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze azt kihagytam, hogy egy boltban voltunk..
2012. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jajjj, szegény!
2012. febr. 12. 11:09
 7/17 anonim válasza:
11évesen,vízparti nyaralás előtti nap,én anyummal beszéltem meg,nem volt vészes... most 16 vok. :)
2012. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13 éves voltam,pont egy bevásárlóközpont wcjében vettem észre,aznap szoknya volt rajtam,de nem volt semmi "baleset",csak egy kis pecsét. Semmi előzménye nem volt,nem fájt a hasam meg semmi. Nem volt ciki,ez egy természetes dolog,anyukámnak mondtam el. 17/L
2012. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

10 éves voltam:)

Nyár volt, a családdal Bulgáriában nyaraltunk:D

és amikor mentünk le a tengerpartra és vettem át a fürdőruhámat észre vettem, hogy véres a bugyim o_O

nagyon megijedtem:D szóltam anyumnak és vele visszamentem a szállodába és az egész napomat átsírtam miután megtudtam mi ez xd:D


14/L

2012. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen jött meg méghozzá az iskola előtti napon,vagyis augusztus 31-én. :D Másnap volt az évnyitó és nagyon fájt a hasam.Émejegtem és leültettek egy padra,majd megkérdezték,hogy mi a bajom. Én meg mondtam,hogy ma még nem ettem,közben meg igen xD.Én a nővéremnek mondtam el először és adott betétet. Sejtettem,hogy mostanában,vagyis akkoriban meg fog jönni,mert fájt a hasam alul,a folyásom zúdult,majd kiszáradtam úgymond másnap meg is jött! :) 14/L
2012. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!