Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
Voltatok e már úgy szerelmesek, hogy tudtátok sohase fog összejönni a dolog. Miért? Körülmények, okok.. Mi lett a vége?
2012. febr. 12. 15:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen lány/19
2012. febr. 13. 15:48
 12/15 anonim ***** válasza:

Most is az vagyok :( Teljesen reménytelen, engem meg már felemészt a depresszió, a szívemből jövő kemény, fizikai fájdalom. Sírni már nem tudok, szerintem már elsírtam az összes könnyem... pedig inger van, ilyenkor csak remegek, rángatózik a vállam reflexből. 28 éves, 7 éve van együtt a barát6nőjével, én meg csak amolyan barát vagyok. Istenem, semmi esélyem... bár múltkor, mikor mesélte valaki, hogy vitatkoztak... nagyon megörültem.

21L

2012. febr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe vagy :S ha már 7 éve együtt vannak akkor az egy komoly kapcsolat :(, de semmi tart örökké. Lehet a jobb lenne tovább lépned. 21 éves vagy fiatal és még előtted az egész élet. Élvezd és használd ki, ne szomorkodj :)
2012. febr. 26. 19:43
 14/15 e.z. válasza:
az én reménytelenem: én 26L ő 23F, ő akart tőlem kapcsolatot, szerelmet vallott, végül beleszerettem úgy mint még soha senkibe, több fél éve szakított velem. fő a szabadság címen, hiába kapná meg tőlem azt amennyit ff csak kaphat. én meg így maradtam. semmivel nem tudom magam továbbléptetni. ő már csak szemétkedni tud velem, én nem tudom releagálni a dolgokat úgy ahogy tényleg gondolom ahogy kellene, így nem is keresem:/ bár eddig ha éppen éreztem h lassan itt a továbblépés akkor felbukkant, sztem már ilyen sem lesz:/
2012. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:// egy ilyen ember nem érdemli meg a szerelmed. :) nem lesz ez mindig ilyen :)
2012. máj. 28. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!