Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit tennétek/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit tennétek/hogyan reagálnátok, ha kiderülne:a barátnőtök 1 éve megjátssza az orgazmust?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jajj, nem kell ezért szakítani. Mi az, h hazugság. Nem megcsalta, és nem a fiúnak okozott azzal, h eltitkolta fájdalmat. Én is játszottam már meg, mert igazság szerint nem volt valami jó, de a fiút nem akartam megbántani, engem meg nem érdekelt a dolog. Örülj, h elmondta, kiderült, és legyetek azon, h mostantól neki is jó legyen. Ha szereted, ezért nehogy már megharagudj rá. Biztos van neked is olyan dolgod, amit nem mondtál el neki, vagy kicsit máshogy, ettől még szereted, csak feleslegesnek tartottad a feszkót. Na, hajrá! :)
2012. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hazugság ez is. Hazudta h jó. Az én barátom tuti ki lenne ha azt mondanám neki h csak tetettem, uh pánt h neki okoznék vele bánatot. Gondolom itt mindenkinek aki éveken át hazudta h élvezi, a barátja ugrált örömében mikor elmondta neki h a szexuális életük hazugságokra épül.
2012. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Akkor nem marad más, mint a nyelv használata!
2012. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És ha a nyelvét sem használja jól?!
2012. febr. 12. 20:03
 15/19 anonim ***** válasza:
Az azért eléggé szívás. Mondd el neki mi a gond, magától nem fog rájönni.
2012. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt a lány tette fel a kérdést, nem a srác...

Szóval kicsi lány, ha nem beszéled meg vele, hogy neked mitől lenne jobb, akkor az életbe nem fog magától rájönni. Hány évesek vagytok?

2012. febr. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Eléggé fájna, ugyanis csak úgy megyek bele kapcsolatba, ha a nő megígéri, hogy 100%-ig őszinte lesz velem, mivel én mindig, mindenkivel őszinte vagyok - még ha fáj is ez néha az illetőnek.

Csalódnék benne, ugyanis inkább mondta volna meg, hogy rossz vagyok az ágyban, minthogy hiú ábrándokat ébresszen bennem... de hálaistennek ilyen még nem fordult elő.

2012. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

hát szerintem gáz h valaki megjátsza inkább mondanéd meg neki és beszélnétek meg hogy nem jo és hogy min lehetne változtatni h jo legyen elözö csajommal nekem se volt jó megbeszéltük hogy lenne jó és ennyi utána király volt :D

de ha velem járnál nem kéne megjátsznai nyugi életed orgazmusát is áttélhetnéd :P

2012. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülnék, hogy nem csak én játszottam meg.
jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!