Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek hogy néz ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek hogy néz ki egy tökéletes csaj?

Figyelt kérdés
Kinézet, viselkedés egyaránt :)
2011. júl. 29. 12:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a lényeg ne cigizzen ne legyen alkoholista legyen nőies alakja legyünk egy hullámhosszon, szeressük egymást és fogadjon el a hibáimmal együtt(persze ez kölcsönös) 18/F
2011. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a legtökéletesebb kb.:

Szép száj, nem baj, ha egy kicsit szopós(vastag, húsos)

Barna haj, ha lehet inkább hosszú, barna szem, sportos külső, nem molett, de ne túl vékony, szóval sportos. feszes fenék. nem fontos a 60-90-60 de azért valami hasonló legyen nem a méret szempontjából, hanem hogy legyen meg ez a forma amit ezek a számok kiadnak. nem baj ha kisebb a mell, mert én a nem túl nagy cickót szeretem.

Vagyis inkább a kisebb cickóért rajongok.


Belsőre ha lehet tudjon velem sportolni, ne legyen nyafka, akár sátorozzon velem, vagy aludjunk kocsiban, szeresse a természetet. Ha úgy van tudjunk bulizni, de azért tudjon főzni, és persze szzeressen szexelni is. az sem baj, ha szeret kényeztetni, és ha néha megmaszíroz.


Természetesen cserében én is nyújtom amit tudok, amit megérdemel, nem egyoldalúan gondoltam mindezt.


És a barátnőm ilyen, csak külsőleg nem a legtökéletesebb ideálom. viszont szeretem, és elégedett vagyok.


na ez a vége nem volt szükséges, de így talán másképp hangzik az egész...nekem ezek a fontosak. és van egy csomó minden amit nem tartok fontosnak, abban, azokban engedek. :-)

2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
mert hogy néz ki a barátnőd?
2011. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%

Külsőre:

[link]

Hasonlít a feleségemre. Nekem valahogy ez a szőke, kicsit teltebb (nem kövér!) nagymellű nők tetszenek. :)



Belső tulajdonságok:

-kedves, aranyos

-megértő, sokmindent meglehet vele beszélni

-ne legyen ez az egoista "plázacica"


:) Többet nem nagyon tudok mondani!


36 F

2011. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Miért nem magadról mutats képet és akkor nem kell körül írni. Akkor megtudhatod, hogy mennyire vagy szép.
2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
13:02 öööö...ha ezt nekem írtad, akkor sehogy, mert lány vagyok, és kíváncsi vagyok a fiúk véleményére :)
2011. júl. 29. 13:08
 7/29 anonim ***** válasza:

Külsőre: [link]

Belsőre: Legyen önbecsülése, legyen humoros, értelmes és értékelje ha szeretik (ez utóbbit a legnehezebb megtalálni).

2011. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
FELICIA DAY !!
2011. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát csak az alakomról küldök képet, mert nem szeretném az arcomat is megmutatni, nem mintha takargatni valóm lenne, de azért mégis, mindenki azt mondja, hogy szép arcom van, ezért csak a testalkatomra lennék kíváncsi :)
2011. júl. 29. 13:15
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem kötelező arcodnak is rajta lenni, ha nem akarod. Azt elég, hogy ha leírod milyen színű hajad van meg szemed:)
2011. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!