Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Szerintetek is büntetni kéne az undorító fasisztákat akik a meleg felvonuláson bántják szerencsétlen melegeket?Miért nem lehet úgy viselkedni mint más normális országoba és megengedni nekünk hogy gyereket nevelhessünk (hisz Jézusnak is két apja volt és házasodhassunk????!Miért baj az ha szeretünk szado mazo cuccokba sétálni?
2012. febr. 13. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem tökéletes probléma megelőzési módszer lenne, ha az egész buzulós-felvonulósdit (az összes többi ilyen jellegű felvonulással együtt) beszüntetnék a rákba és kész.
2012. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem lehet normálisan viselkedni a melegfelvonuláson bohockodó idiótákkal mint más országokban, mert más országokban nem ilyen undorító módon csinálják a melegek sem ezt. Nekem a melegekkel nincs bajom. A házasságot és a gyereknevelést sem ellenzem. De egy meleg aki arra vágyik h elfogadják az normálisan fog viselkedni és nem ezen az idióta felvonuláson bohockodik. Van meleg ismerősöm és ő maga is elítéli ezt a parádét
2012. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Más országokba a melegfelvonulások a legnagyobb bulik.
2012. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
A melegekkel a legtöbb embernek semmi baja nincs, csak azzal, hogy az utcán mutogatják magukat. Szerintem a magánélet nem közterületre való, akár melegekről van szó, akár nem. És a felvonulás egy nevetséges baromság, amin normális meleg ember nem vesz részt.
2012. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

melegekkel semmi bajom sincs.

egyszerűen az nem normális amit egy-egy ilyen felvonuláson csinálnak/művelnek.

persze...sétálj nyugodtan olyan cuccba amilyenbe szeretnél de ezt tedd otthon zárt falak közt,az a te dolgod senkinek semmi köze hozzá.

de ha utcán kezdesz el igy mászkálni az biztos hogy a legtöbb embert megbotránkoztatja...

2012. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Biszexuálisként annyit mondhatok mindenkinek van némi igazsága(szinte mindenkinek).

A felvonulást nem magamutogatásnak kéne venni, hanem egy bulinak, fesztiválnak, ami az elfogadásról és összetartozásról szól. Évente egy napon pár órát szerintem igazán nem nagy probléma, ha az ország egy igen kis részén ilyen felvonulás zajlik.

Viszont a hétköznapokban a magamutogatás és feltűnési viszketegségben szenvedő melegek kicsit elgondolkodhatnának.

Az éremnek 2 oldala van. Vannak azok a melegek akik kihívóan viselkednek és egy kis országban ez tényleg nem elfogadott. Emellett ott vannak a kifejezetten meleg gyülölő emberek is akik szintén nem utcára valóak.

Mind két kategoria változtatnivaló.

Lehet normálisan is együtt élni.

2012. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincs igazad. :P
2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
OTT A PONT! xD
2012. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
nekem nincs bajom semmilyen a normálistól eltérő szexuális forma miatt, (mondják lehet azért, mert a pont az ilyen szexuális tévelygések világnapján születtem, mikor megtudtam, majd'el ájultam), de a magamutogatás, főleg a szado-mazo cuccok nekem taszítóak. Jó, én sem vagyok egy nagyon visszahúzódó, pl hippi vagyok, és még fejpántot is hordok, de én azért teszem, mert nem bírtam látni, hogy az emberek mennyire gyűlölködnek (az oktalan gyűlölködésre gondolok).
2012. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 konnerth ***** válasza:
27%

Nem olvastam el a válaszokat...

Én személy szerint azt csinálnám hogy eltörölném az összes meleg felvonulást és az olyan dolgokat amik a melegenek külön van (meleg bárokat itt nem értek bele).

Ha el lenne törölve mindez akkor az emberek fogják be a szájukat...ne legyenek utálatosak. Ezt az egészet úgy értem hogy: Ha nem fogják bántalmazni a melegeket vagy csak utálni akkor ellehetne törölni ezeket a szar felvonulásokat. Ugyan ez az eset legyen fordítva is...Szerintem ez lenne a legjobb megoldás...

16/F (meleg)

2012. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!