Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy meleg fiú? (aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy meleg fiú? (aki nem vállalja fel) Hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
mint te?
2012. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Úgy mint egy hetero.
2012. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyén válogatja, van amelyikről meg nem mondanád, van amelyiken a hülye is látja.
2012. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
94%

Én bi vagyok. És pont semmi különbség. Azon kívül, hogy a 4 fal között milyen nemi életet élek pont semmi különbség sincs. A normális meleg fiúk is ilyenek.

Általában a túl helyes, hogy hetero legyen srácok 95%ban tényleg melegek.

2012. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az számít,hogy nem nagyon vannak fiú barátai,szinte mindig lányokkal van?
2012. febr. 13. 18:01
 6/15 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
92%

Ez egyéntől függ. Lehet a bi és a meleg nem ugyanaz de pl nekem fele fele talán kicsit több srác haverom van.

Ennek ellenére a legjobb barátom lány.

2012. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
Olyan mint sp
2012. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Én hetero vagyok!

És mégis szinte csak lánybarátaim vannak

Hogy miért?

Mert velük jobban kijövök,érettebbek,több dologról el tudok beszélgetni velük.

A velem egykorú fiúk nekem túl éretlenek,és nem vagyok velük egy hullámhosszon,nincs közös témánk,engem nem érdekel a foci,nem érdekelnek a sportok,és így tovább

Művészi beállítottságú vagyok,és a primitív emberekkel nem állok szóba.

Amúgy fiú barátaim is vannak,csak ők legalább 5-6 évvel idősebbek nálam.

Ha velem egykorúakkal vagyok,ott szinte csak lányokkal vagyok jóba,mert egyszerűen velük érzem magam jól.


Általában amúgy az a meleg akirtől a legkevésbé gondolják,

akire meg csak úgy rámondják,h jaaaj biztos meleg mert nem érdekli ez meg az,meg ezzel meg azzal van jóba,az meg soha nem meleg.

a sok buta mégis elhiszi,mert általánosítanak

2012. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

elegem vana fiúkból nekem is gyerekesek hangosak harsányak kötekedősek keménykedősek köcsögök , idegessítenek a velem egy korúak nem mind de nagyon sok ,

csajok velem soha nem kötekedtek el lehet velük beszélgetni de hogy annyira komolyak lennének azt azért nem hiszem

2012. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
89%

Ahogy hetero férfiak között is van feminimebb és férfiasabb, úgy a melegek között is van feminimebb és férfiasabb.

Így, ha tudatosul benned, hogy meleg vagy nem kell másképpen viselkedned, csak úgy ahogy eddig.

Tévhit, hogy a melegek szeretik a női ruhákat, vagy ilyesmi. Talán igényesebbek az átlag férfiaknál a kinézetükre és megjelenésükre, de ez egyre kevésbé igaz már.

Tehát egy férfias férfi igenis lehet meleg, ahogy egy feminim férfi lehet hetero!

2012. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!