Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy kép nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy kép nélkül is lávolják, meg levelekkel bombázzák?

Figyelt kérdés
Csináltam egy kamu csaj adatlapot love.hu-n és még kép sincs kint, meg semmi szöveg és percenként küldözgetnek különböző férfiak leveleket, hogy ismerkedni akarnak. Meg 500-an lávolták, sziveket küldözgetnek.
2012. febr. 14. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert kanosnak, mint az állat, és már gyakorlatilag mindegy nekik, hogy kivel, csak valakivel összejöjjenek.
2012. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok kamu reg miatt a netes társkeresés sikeressége nagyban a nagy számok törnényén alapul. Általában 50 elküldött kérésre jó ha egy válasz érkezik. Annak az esélye , hogy pont a megfelelő tag válaszol ráadásul még kisebb.
2012. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lila nyuszi ***** válasza:
Már bocs, de minek csináltál kamu reget? -.-
2012. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Én a saját adataimat adtam meg, de csak amennyit muszáj volt, viszont képet nem raktam fel. Csak körül akartam nézni, h. milyen az az oldal, mert sok helyen fizetni kell mindenért, és kíváncsi voltam, h. érdemes-e ide regisztrálnom. (nem a love.hu volt) Épp h. regisztráltam, már kaptam az üzeneteket, h. szeretnének megismerni. Sok srácnak szintén nem volt fent képe. Szerintem ők mindenkinek írnak, aztán vmi csak összejön.
2012. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor a fiúknak ez sokkal nehezebb, akárhogy néznek ki. Én már majdnem 1 hónapja fennvagyok és még csak 60-an lávoltak. Meg 4-5 csaj írt csak úgy magától összvissz. Mondjuk én nem írtam 1-nek sem :D
2012. febr. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!