Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? :/ Én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? :/ Én már nem bírom. :' (

Figyelt kérdés

A szomszéd srác évek óta a legjobb barátom. Kiskorunkban nagyon jóban voltunk, utána sokáig nem beszéltünk, de 5 éve szinte legjobb barátok vagyunk megint. Én nagyon szeretem őt, szerelemmel is, már évek óta. És látom, érzem rajta, hogy ő is szeret engem. Ahogy rámnéz, ahogy viselkedik velem. Közös barátok is mondják, hogy ők is látják, hogy szeret, és nem úgy, mint egy barátot. 2011. augusztus 20-án el is mondtam neki, hogy én őt szerelemmel is szeretem. És teljesen kiakadt,mert hogy előtte nekem volt egy 3 hónapos kapcsolatom, meg ismerkedtem más pasikkal is, és ha már évek óta szerelmes vagyok belé, akkor miért voltam mással? És egészen karácsonyig hozzám se szólt, nem is köszönt. Karácsony napján jött át, és kért bocsánatot, és mondta, hogy folytassuk a bartságot. Azóta szó sem esett a veszekedésről. Újra barátok vagyunk. De nagyon szenvedek. Őt akarom, de mégegyszer nem merem felhozni a dolgot.

Tegnap délután is együtt filmeztünk, néhányszor olyan volt, mintha meg akarna csókolni, végül mégis mindig elfordult.

Miért csinálja ezt velem? :(

20/L


2012. febr. 14. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hülye... mármint a srác. tuti h ő is beléd volt esve, de bátortalan, és most ő van megsértve. Ha egy csöpp esze van összejön veled. Persze, csak ha olyan lány vagy, amit a leírás sejtet.


Valamitől félhet... te nem csókolod meg? vagy csak bámuld hosszan, közelről :D majd csak eszébe jut.

2012. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"vagy csak bámuld hosszan, közelről :D majd csak eszébe jut." ....hihi :D
2012. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!