Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elmondjam neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elmondjam neki vagy sem? Félek hogy így vége lenne annak ami eddig van

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 11-es gimis.

A lényeg az hogy szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Mindig mellette ülök szinte egész órán őt nézem a mozdulatait szünetbe is állandóan vele vagyok barátnőim azt mondják hogy mondjam el neki hogy mit érzek, de jeleket nem látok hogy valamit ő is érezne irántam, de állandóan ölelget. Szórakozásból tegnap előtt megpusziltam csak úgy és elvörösödött és azt mondta hogy így ne adjak neki puszit és kérdeztem hogy miért és azt mondta mert csak. (3 puszival szoktunk köszönni de ez olyan vegye észre hogy szeretem puszi volt).

Azt mondta nekem hogy érettségi-ig nem kell neki barátnő, de ha én még egyedülálló leszek és megvárom akkor simán összejön velem.

Félek hogy ha elmondom akkor amit felépítettem egyszerűen összeomlik :/

ti mit tennétek a helyembe?


2012. jan. 24. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a srác tuti szűz. Fél tőled. Szerintem kezdeményezz.
2012. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már beszéltünk róla és még szűz sosem volt barátnője
2012. jan. 24. 21:27
 3/7 anonim válasza:
nézd meg az üzit elküldtem neked személyesen.
2012. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na hát akkor meg csak az a baj hogy félénk.

Próbálj meg egy kicsit nyomulni, de négy szem közt.

Ha állandóan veled van akkor biztos szimpatikus vagy neki, nem hiszem hogy megszakadna ettől a barátságotok. sőt

2012. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene egy ilyen félénk pasi. nem is pasi, csak gyerek.
2012. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél egy kapcsolattól. Szerintem érez irántad valamit, mert elvörösödött. Azért nem szeretne tőled több ilyen, látszólag indok nélküli puszit, mert fél, hogy még többet érezne irántad, nem tudná magát féken tartani, a sulit pedig elhanyagolná. Viszont szeretne megfelelni a saját elvárásainak. Szerintem ne erőltesd, szeresd úgy ahogy van. Szép lassan hódítsd meg, egyszer megtörik a jég. Türelem!
2012. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vörösödött el, mert már nagyon fosnia kellett.
2012. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!