Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jelezzem, hogy mehet ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem, hogy mehet ami annó is volt? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Adott egy srác, annó(3éve) volt köztünk valami, semmi komoly, csak afféle sex, de olyan romantikus formában. Na szóval, miután ezek megtörténtek, utána 3évig nem találkoztunk, most viszont együtt buliztunk hétvégén, ahol egyértelmű jeleket kaptam(flört, szájrapuszi csak úgy), hogy még mindig "bír" engem. Jelenleg is úgy beszélgetünk, hogy közben flörtölgetünk. Viszont szeretném vele megint felelevníteni azt ami annó volt, hogy adjam a tudtára, hogy jelezzem neki, hogy konkrétan mit szeretnék? Köszi a válaszokat!
2012. febr. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki sms-ben a következőt: "Szia! elgondolkoztam, és kíváncsi lettem, megint olyan jól éreznénk-e magunkat egymással, mint 3 éve. Te mit gondolsz? ;) "
2012. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bizsereg a nunim, nem bírok magammal. Szeretném, ha ismét kezelésbe vennél.


Mondd ezt neki:P

2012. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első válasz jobb sztem :)
2012. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozd szóba a 3 évvel ezelötti dolgokat, bulit, valamit, onnan már nem nehéz a régi szex felé terelni a beszélgetést.

Ha benne van ugy is veszi a lapot, szerintem ö is pont ugyanezen agyal most mint te :)

2012. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy a múltat kell felhoznod.

Megmondod neki hogy tetszett az az időszak és szeretnéd ha minden visszaállna a régi kerékvágásba.

2012. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!