Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A büszkeségemre, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büszkeségemre, vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.


Szóval van egy lány, osztálytársam, ez az utolsó évünk. Eleinte nem foglalkoztam vele, aztán tavaly egy haveri társaságban töltöttük az egész nyarat, nagyon jól elvoltunk, megtetszett külsőre, emberileg.


Valószínűleg nem voltam elég rámenős, és figyelmetlen voltam, mert lehet, hogy barátzónába kerültem (pedig erre mindig figyelek, hogy ne essek bele), a lényeg, hogy ő egy másik fiúval kavart a társaságból. Szex, petting nem volt, de ez nem a fiún múlt, a fiú nem is akart komolyat tőle, és végül nem is lett, a csaj elküldte.


Ebben az évben ellöktem magamtól, mert nagyon sértett, hogy valami vadiúj senkiházival (hosszú leírni, de hozzám képest tényleg az) kezdett ki. De igen, elismerem, én is elb@sztam a dolgokat. Már csak köszönőviszonyban vagyunk


Az a kérdés, hogy elmondjam-e a lánynak, hogy sajnálom, hogy paraszt voltam vele és nagyon tetszik még mindig, vagy pedig az eszemre hallgassak, miszerint jönni fog más, ahogy mindig is jött, és ha ő nem engem választott, akkor ne alázkodjak meg előtte, hiszen lehet, hogy nincs esélyem se.


Ez a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy van-e, vagy nincs.


2012. febr. 15. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ha már úgy is csak köszönő viszonyban vagytok akkor nem ronthatod tovább a kapcsolatotokat. Ha ezt elmondod neki attól még nem fog megutálni. Legfeljebb ott fogtok tartani ahol most. De te döntöd el, hogy tetszik-e annyira, hogy "megalázkodj" (ez egyáltalán nem megalázkodás) vagy képes lennél arra, hogy elengedd.
2012. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, nehéz kérdés. Ha nem mondanám el, akkor mindig is zavarna, hogy sose tudom meg erre a választ. Másrészről meg elég mozgalmas nyárnak nézek elébe, jövőre meg egyetem, szóval félig meg az van bennem, hogy "szarni bele, az élet megy tovább, lesznek más csajok". Sajnos nagyon büszke vagyok, és néha előjön belőlem ez a "leszarom" stílus.


Nem vagyok valami érzelgős, de vele elég mélyre jutottam el. Lehet, hogy ezért nem tudtam végig "éber" maradni, ezért tekintett rám a végén inkább barátként.

2012. febr. 15. 17:26
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el neki, hogy mit érzel/gondolsz. nem veszthetsz vele semmit. és ha jövőre elkerültök máshova, úgyis mindegy lesz hogy mit csinálnál. mármint ha nem történik utána se semmi és nem jöttök össze. ha meg igen akkor egy nap majd jót fogtok nevetni rajta, ha még akkor is cikinek fogod tartani:). egyébként ha normális a csaj, akkor szerintem nem ciki.
2012. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem ne alázkodj meg, mert nincs esélyed! Ha külsőre tetszenél neki, lehettél volna bármilyen bunkó vele, nem tudna rád haragudni, legfeljebb rövid ideig.
2012. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez is igaz lehet. De ő nem haragszik rám. Még nyitott is párszor, miután megszakítottam vele a kapcsolatot. Persze akkor is elutasító voltam.
2012. febr. 15. 17:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha személyesen "négyszemközt" mondod el neki, akkor ki előtt alázod meg magad? Akkor is jön más, ha megpróbálod! Szerintem próbáld meg. F
2012. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A bocsánatkérés mióta "megalázkodás"? - Mond neki azt amit érzel, aztán ahogy esik úgy huppan, nincs mit veszítened, ha nem nem, ha igen akkor igen, de startból 100% hogy megleped és a meglepődött emberek ilyen és ehez hasonló helyzetben a helyzettől való védekezésként nemet mondanak, de attól még elgondolkodik rajta, persze ez attól is függ mennyire látszik rajtad, hogy megbántad.
2012. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy élőben kéne, nincs is bajom az igazi társalgással a lányokkal, de ezt suli vége után szeretném elmondani neki, egyik ok, hogy nagyon rosszban vagyok a barátnőivel, és még nem lenne baj, ha simán elmondaná, de mivel utáljuk velük egymást, tuti elkezdenének kifigurázni, vagy ilyesmi.


Másik ok is emiatt van, hogy ha elmondja, akkor már tök mindegy, mert többet nem fogok találkozni egyikőjükkel se.


Harmadrészt meg nem a városban lakik, emiatt meg nem szeretném berángatni. Ezért megírom neki FB-n, ott nem fogja meglepni, pontosabban a választ lesz ideje átgondolni. Aztán ha nem, akkor nem, így jártam. Akármi is legyen, vontam le tanulságot és tapasztalatot a történetből.

2012. febr. 16. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Jól teszed! :D
2012. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
pff... facebook...
2012. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!