Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány bőre nem tökéletes?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar titeket, ha egy lánynak van 2-3 (legrosszabb esetben 4) pattanása a homlokán, és még hámlik is egy picit a bőre? :/ De egyébként ápolt, és csinos arca van, csak a bőre nem tökéletes.
2012. febr. 15. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, ha amúgy cuki a pofikád lesz@rnám azt a pár pattanást. Megjegyzem nekem is szokott lenni egy kettő.
2012. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh, ez biztató. Köszönöm. :D
2012. febr. 15. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is akad 1-2:D Ha nem tetszel, akkor pattanások nélkül se tetszenél.

Ha meg tetszel, akkor pattanásokkal is tetszel:)

2012. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, úgy vagy tökéletes ahogy vagy!!!!!
2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Hogy őszinte legyek, baromira elveszi az önbizalmam, de most megnyugodtam. :)
2012. febr. 15. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem a hátam teljesen olyan, arcom pedig mikor hogy. Van, hogy szinte teljesen tiszta, van hogy a tükörbe se szívesen nézek bele... többek között ezért félek bármiféle kapcsolatba kezdeni.
2012. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem általában olyan öt-hat van, de a hajam eltakarja.


F

2012. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyajegyek, szeplők nem zavarnak, de a bőrhámlás és a pattanásosság igen. Utóbbiak ellen sokat lehet tenni.
2012. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez amit írsz kérdező nem nagy ügy ,gyógyítható, elmulik. Ez nem probléma. Nálam a tűzfolt, szeplőtenger, melanintermelődésre nem hajlamos bőr az ami igazán zavaró tényező inkább, de tudom nem tehet róla, és volt már hogy vöröske is nagyon tetszett, és igen volt páűr szeplője.
2012. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!